Aukos vaidmuo pokeryje

Stop. Nesiginčykim, neteigiu, kad kažkas iš mūsų yra ar nėra auka, tiesiog noriu paprasčiausia apžvelgti šį reiškinį. Draugiškai kartu pamąstykime.

Aukos vaidmuo pokeryje

Aukos vaidmuo pokeryje

Nesiveliant per giliai į žodžių žaismą, aukos vaidmuo – toks vaidmuo kai mes nukreipiame atsakomybe nuo savęs į išorę, į aplinkybes. Visiem gerai žinomas pasakymas „kalti visi, tik ne aš“.  Žodžiu aukos vaidmenį mes prisiimame tada kai, pradedame kaltinti kitus, ieškoti kaltų, kratytis atsakomybės už savo veiksmus ir rezultatus ir pan.  Ar pažįstate tokiu žmonių gyvenime ??  Uhh begales ane ? 🙂

Pamąstykime kartu, ką gali pasiekti gyvenime žmogus pasirinkęs aukos vaidmenį? Kas šauna į galvą? Ar matote šį žmogų kaip sėkminga ir laiminga? o gal kaip čempioną ar nugalėtoją?   Aš irgi nematau.   Toks žmogus yra visiškai paleidęs savo likimą, didžiąją jo laiko ir energijos dalį suryja naujų pasiteisinimų ir „kaltų“ žmonių ar aplinkybių paieška.  Toks žmogus taip paskendęs šitame žaidime, kad net nesugeba pamatyti, kad yra kitas kelias [visada yra kitas kelias].

Ką toks vaidmens pasirinkimas lemia pokeryje? Ogi visiškai ta pati ką ir gyvenime, toks žmogus pasirenka pralošti, pasirenka priklausyti nuo kitų,  stovėti vietoje (netobulėti) ir ieškoti vis naujų „kaltų“ ar „nepalankių“  aplinkybių. Tie patys žmonės metų metus pasakoja tuos pačius badbeatus kaip jų flopinta eilė pralošė ant riverio nupirktai spalvai. Oho, pagalvok tu man, kokia nesėkmė. Gal laikas būtų sugalvoti kokia naują istoriją 🙂

Tiesa, kartas nuo karto mes visi nusprendžiame būti aukomis, aš tikrai ne išimtis, tačiau pas vienus tai akimirkos, o kiti tokį vaidmenį pasirenka pagrindiniu savo gyvenime. (P.S  tas vaidmuo labai labai lengvai pakeičiamas)

Kad taptum nugalėtoju turi sąmoningai prisiimti atsakomybę už savo rezultatus, už tai kur dabar esi ir už savo veiksmus, už krypti kur eisi.  Turi pats pasirinkti laimėtojo likimą (pasirinkti likimą kuriame tu pats renkiesi ir kuriesi sau palankias aplinkybes).  O į kiekvieną nesėkmę žvelgi kaip į pamoką ir su džiaugsmu ja priimi.
Linkiu visiems ryžtingų sprendimų.

Sekančios temos:

Buvusios temos:

Pagalbinės pokerio programos:

 Pokeris žaliems:

Tobulėkime kartu:

 

7 Komentarai

Parašyti komentarą
  • Atsakyti

    kritikas

    24 months ago

    Pasitaiko ir laiminčių. Yra toks Phil Helmuth ir jo vienuolika apyrankių. Turbūt garsiausias egzempliorius, kurį nuolat skriaudžia dyleris ir „buki“ oponentai ir jis niekad nepraleidžia progos apie tai visiems pranešt.
    Šiaip manau iš to „aukos“ periodo galima išaugt. Visi naujai iškepti žaidėjai anksčiau ar vėliau gauna kokį runner’į ir turbūt retas naujokas nepuola dėl to kaltinti viso pasaulio. Nu bent aš taip tikrai darydavau. Kad toks dalykas praeitų reikia laiko. Bet jei žaidi kelis metus, nuolat turnyruose leidi sau nukristi iki 4-5BB, tada pagavęs AA sustumi, gauni į kaulus nuo kokio J9off ir bėgi rašyt blogo kaip žiauriai tave badbeatino, tai laikas rimtai susimąstyti.

    • Atsakyti

      brilijant

      24 months ago

      Matai dažniausia nėra taip, kad „aukos vaidmuo“ tik pokeryje, jau jeigu žmogus pasirinkęs aukos vaidmenį vienoje srityje tai bus kažkas panašaus ir kitose, todėl savaime išauga tik koks 20procentų žaidėjų, tikrai ne daugiau, kiti ir lieka laukti „kol pasiseks“. Ir juk kartais pasiseka, kartais koks super fishas suckoutina 15 kartų turnyre ir nuneša Sunday Milion ir tada visi šneka kaip jiems nesiseka, o jam pasisekė, ir vėl galvose atgimsta tikėjimas, kad turi juk viena diena pasisekti…

  • Atsakyti

    Armis

    24 months ago

    Svarbiausia turet ant ko issiliet namuose, kad nereiktu rasyt forumuose 😀

    • Atsakyti

      brilijant

      24 months ago

      Ir jeigu ne paslaptis ? ant ko išsilieji namuose ? 🙂

  • Atsakyti

    Armis

    24 months ago

    ant negyvu daigtu, bet daba jau susitvardau anksciau po ziauriu bad beatu biski „praeidavau“ per akmbari ,bet dabar jau ismokau ramiai toliau lost

  • Atsakyti

    saras

    23 months ago

    Gal kas prisimena „klebonelis“ buvo toks pokerio tipo zaidejas geras ir vis jis nekaltas o tik kaltas pokerstars :DDDDD

Trackbacks for this post

  1. Psi: Klausimų svarba pokeryje | BukProfesionalas.com

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras