Pokerio gudrybes

Turi klausimą mums?  Būk drąsus!

Pokerio gudrybes klausimų-atsakymų forma. Tinka visi klausimai: pokerio, psichologijos, mokymosi, gyvenimo ir t.t.

Siųsk mums klausimą į pekarskas@gmail.com arba palik šio puslapio komentaruose.  Atsakymas pasirodys per kelias darbo dienas arba greičiau. 😉

K. (2012/06/04)  Sveiki , kaip patartumet susikurti aplinką kuri verstų mokintis gilintis i pokeri , gal kiek ir keistokas klausimas bet pamėginsiu:)?

A. (2012/06/04) Sveikas, Junt 🙂  Manau, tavo klausimas labai aktualus, motyvacijos mokytis šiais laikais visiems stinga. Gyvenimo paradoksas, kai pilna informacijos, knygų, video, tai mums stinga motyvacijos, o kai nieko nėra tada mes pilni entuziazmo 🙂

Sako, kad įprotis suformuojamas per 21 dieną, t.y. 3 savaites turi daryti valios pastangomis, kad suformuotum įprotį, kuris savaime toliau vystytųsi. Gali tą patį bandyti ir pokerio mokymuose. Išsikelk tikslą kiekvieną dieną atlikti analizę, perskaityti dalį knygos ar peržiūrėti trumpą video, net jeigu ir nesinori pasistenk tai daryti 3 savaites kiekvieną dieną. Po 3 savaičių jau bus sudėtinga praleisti dieną neskiriant laiko tobulėjimui, jausiesi tiesiog blogai.

Motyvacijos priemonės labai priklauso nuo tavo paties asmenybės tipo, vienus labiau motyvuoja bausmės, kitus labiau apdovanojimai, vienus labiau motyvuoja didesnės algos ir karjeros galimybės, kitus baimė prarasti darbą, vienu atveju gali save motyvuoti dovanomis. Susitark su savimi, jeigu postinsi kiekvieną dieną handus į forumą, tai po 15 dienų padovanosi sau kokia dovaną ar pan. Geri grinderiai taip daro dėl didelių žaidimų skaičiaus(volume), (pvz.: jeigu per mėnesį sulošių 2000 turnyrų pasidovanosiu sau kelionę ar pan).   Jeigu tu priešingas tipas, susitark su savim, kad nežaisi pokerio, kol neatliksi tam tikrų tobulėjimo planų ar užduočių, t.y.  nepradedi žaisti kol neperskaitai, nepažiūri video ar pan, o žaisti juk norisi.

Labai svarbu gerai motyvacijai aiškus tikslo suvokimas, ar žinai ką nori pasiekti? Gal per didelis ar neaiškiai apibrėžtas tikslas, jeigu neturi išsikelk, užsirašyk tikslą, tokį, kuris tave motyvuotų, skatintų, vestų į priekį. Peržvelk savo mokymosi priemones, ar jos veda tave į tavo tikslą? Jeigu veda, tai reiškia, kad mokymasis artina tave prie tavo pagrindinio tikslo, prie tavo gyvenimo aistros, prisimink tai, kuo daugiau galvok apie tai ir tai padės išlaikyti aukštą motyvaciją.

Rekomenduoju:  Brian Tracy, Tikslai