Holdem Manager 2

Holdem Manager 2

Hold'em Manager 2Holdem Manager 2 – pirmaujanti pagalbinė pokerio programa. Holdem Manager 2 arba trumpiau HEM2 – tai milžiniško populiarumo sulaukusio jo pirmtako – HEM1 patobulinta versija.  Tiesa, ko tik nepridėjo į šia antrąja versiją kūrėjai 🙂 Yra ir to, ko reikia ir  to, ko tikrai nereikia. Tad apie viską iš eilės.

Kas turėtų naudoti Holdem Manager 2?

Atsakymas labai paprastas – kiekvienas žaidėjas, žaidžiantis pokerį, turėtų naudoti pagalbinę statistikos programą, arba PokerTracker 4 arba Holdem Manager.  Jeigu tu niekada iki šiol nenaudojai Hud`o, tai, realiai, tu atsilieki nuo pokerio technologijų ir kitų žaidėjų dešimtmečiu. Pats laikas keistis. Pokeris keičiasi, informacijos srautai tampa milžiniški, o Holdem Manager 2 skirtas būtent tam.

Nesvarbu, tu žaidi cash žaidimus ar turnyrus, ar sng. Programos apima visus limitus ir visus žaidimo tipus.

Holdem Manager 2  pilna licencija kainuoja 99$, o smulkių žaidimų licenzija – 59$. Tai yra tiesiog juokingai maži pinigai kiekvienam, kuris bent kiek rimčiau žiūri į pokerį. Negi nori pasakyti, kad nori gyventi iš pokerio, bet gaili investuoti 100$ į tinkamas pokerio programas, kurios tau padės uždirbti dar daugiau pinigų?

Ka daro Holdem Manager 2 ?

Hold'em Manager 2 Active SessionTiems, kas neturi jokio supratimo, ką daro Holdem Manager ir PokerTracker tipo programos. Šios programos skaito žaidimo istorijas (hand history), kurios yra tavo komputeryje ir perkelia visą informaciją į savo duomenų bazes. Ten visa informacija yra grupuojama ir t.t., po to pateikiama vartotojui (tau) naudinga informacija.  Trumpai tariant, tai programa, kuri renka ir apdoroja visą su pokerio žaidimu susijusią informaciją, pateikia statistiką apie tavo ir tavo oponentų žaidimo rodiklius, galimas klaidas.  Programa turi integruotą heads-up-display (HUD), kuris pateikia informaciją apie oponentus realiu laiku žaidžiant su jais prie stalo, t.y. mums daug lengviau priimti sprendimus, nes mes žinome, kaip žaidžia mūsų varžovas.

Naujienos HEM2  vs HEM1

Pirmiausia ir svarbiausia naujiena – tai, aišku, papildyta statistikos gausybė. Fiziškai būtų sunku išvardinti visus rodiklius, kokie yra integruoti į Holdem Manager 2. Tačiau didžiausia naujovė ir gerovė yra integruota statistika „versus“ (liet. prieš),  tai yra funkcija, kuri padeda mums matyti, kaip žaidėjas žaidžia būtent prieš mus. Funkcija leidžia matyti, kaip žaidėjas žaidžia natūraliai, pvz. kaip dažnai jis 3betina pre flop ir tuo pačiu mes galime matyti, kaip dažnai jis 3betina būtent prieš mus. Aišku, kad gerai išnaudoti šią naują funkciją, reikia didelės informacijos apie mūsų oponentus, tačiau šiuolaikinėje „regų“ kovoje, tai labai galingas įrankis, padedantis jums įgyti pranašumą, kuris leis jums kovoti su geriausiais regais ir pokerio profesionalais.

Antroji naujovė – tai NoteCaddy integruotas papildymas, kuris automatiškai generuoja notus apie mus ir mūsų oponentus.  Visa informacija yra pateikiama HUD`e patogiomis piktogramomis.  Programa labai galinga ir labai naudinga.  Pagrindiniai minusai yra du, vienas, kad ji papildomai kainuoja 🙂 Ir, kad ji apkrauna papildomai kompiuterį, tad tie, kas lošia daug stalų, gali iš jos turėti mažai naudos.

Apibendrinimas

Programa tikrai verta tavo dėmesio ir tavo pinigų, tačiau neskubėk jos pirkti, išbandyk nemokamai!

Išbandyti nemokamai 

Hold'em Manager 2