PokerTracker 4

PokerTracker 4 – geriausia pokerio analizės programa esanti šiuo metu rinkoje.  

Kam skirta? 

PokerTracker  programa skirta kaupti ir apdoroti, išanalizuoti visą informaciją, kuri yra pasiekiama prie pokerio stalo.  Naujausias PokerTracker 4 tinka tiek limit, tiek no-limit, tiek pot-limit žaidimams. Taip pat palaiko tiek cash, tiek mtt, tiek sng formatus.  Tinka ir texas holdem žaidimui ir Omaha žaidimui.

Kodėl  būtent PokerTracker 4 ?

Labai patogus hudas, lengva konfigūruoti, lengva išdėstyti ant stalo, lengva suprasti.   Dar viena šauni funkcija – HUD pats prisitaiko prie stalo dydžio. Integruotos NEMOKAMOS pagalbinės funkcijos: NoteTracker, ICM, LeakTracker.

Ką daro PokerTracker 4

  • Kaupia ir analizuoja informaciją tiek apie jūsų žaidimą, tiek apie oponentų žaidimą. PokerTracker / 
  • Ieško klaidų jūsų žaidime ir padeda jas ištaisyti. LeakTracker
  • Padeda rasti geresnį sprendimą realiu laiku, naudojantis HUD ( heads-up display) / NoteTracker

 

Brilijant Žodis

„Bandžiau ir Heldemmanager ir PokerTracker, PokerTracker lengvumas ir paprastumas tiesiog pakerėjo, abi programos super galingos, tinkamai naudojant ir gerai suprogramavus – tai mirtini įrankiai, tačiau daug paprasčiau naudotis PokerTracker 4. Ai ir dar kaina 😉  Nusiperki PokerTracker ir turi jį su visais papildymais visam gyvenimui ir .t.t, o Hem visi papildymai kainuoja dar po 50-100$.“

 >>>>IŠBANDYK 30 DIENŲ NEMOKAMAI <<<<

HUD

PokerTracker 4 HUDRealaus laiko vektorinis heads-up displėjus (HUD). Šiuo metu pažangiausia HUD teshnologija esanti rinkoje, hudas pats prisitaiko ir persiformuoja pagal jūsų stalo dydį.
Taip pat plati filtrų sistema, galima filtruoti HUD pagal turnyro stadijas, BB kiekius ir pan. Tas suteikia labai plačias galimybes atskirti oponentų žaidimą, pvz. early stage nuo middlestage ir nuo late stage.

Didžiulis statistikos pasirinkimas leidžia kiekvienam susikonfigūruoti HUD pagal jo pageidavimus, nuo super paprastų HUD iki kompleksinių ir sudėtingų su specialiais iššokančiais langais.

Realaus laiko efektyvaus žetonų kiekio rodymas, kuris atnaujinamas kiekvieną ranką.

Rankų peržiūrą ir pasižymėjimas žaidimo metu.

Geriausi įrankiai – nemokamai

NoteTracker

PokerTracker 4 NoteTracker

NoteTracker – turbūt pats stipriausias ir naujausias is intergruotų įrankių į PokerTracker 4. NoteTracker automatiškai stebi oponentų žaidimą ir viską fiksuoja raštu, t.y. daro „note“ kaip kas žaidžia. 

Tai beprotiškai naudinga funkcija, nes tu gali žaisti daug stalų, o NoteTracker automatiškai sudeda visus note apie visus žaidėjus, tad vėliau tu turi ne tik visą tau reikiamą statistiką, bet ir visas žaidimo tendencijas, bei oponento žaidžiamas linijas.

NoteTracker  galima sukonfigūruoti taip, kaip jums patogu, nuo standartiniu konfigūracijų, kurios randamos internete nemokamai, iki labai detalių, subtilių konfigūracijų, skirtų būtent tam tikrai pokerio rūšai.  Pvz: gal tave domina, su kokiomis kortomis oponentas donk bet`ina be pozicijos į du žaidėjus? Arba su kokiom korto jis 3bet vs steal pozicijas?

LeakTracker

PokerTracker 4 LeakTrackerJeigu esi rimtai nusitiekęs patobulinti savo žaidimą, tada ši funkcija  – būtent tau.  LeakTracker – integruotas nemokamas įrankis, kuris analizuoja tavo žaidimą ir lygina jį su geriausių to limito žaidėjų žaidimu. LeakTracker pateikia pasiūlymus, kaip tau reikėtų patobulinti savo žaidimą.

ICM

PokerTracker 4 turi integruotą galingą ICM (independent Chip Modelling) analizės ir modeliavimo įrankį,  kuriuo galite naudotis visiškai nemokamai, tačiau ICM analizuoja tik tas situacijas, kuriose yra likę tik 10 žmonių arba mažiau.

ICM yra skaičiavimo modelis, kada laimėjimo santykis skaičiuojamas pagal žetonų kiekį ir esančius šuolius tarp išmokėjimų. geras ICM supratimas ir ICM modeliavimo programa – būtinas elementas SNG turnyrų žaidėjams.

Equity Skaičiuotuvas
Integruotas Equity skaičiuotuvas tinka tiek Holdem, tiek Omaha. Jis labai greitai jums padės nustatyti jūsų rankos „vertę“ prieš oponento žaidžiamą rankų range.

 

Išbandyk PokerTracker 4   30 dienų NEMOKAMAI

pokertracker 4