Pokerio taisyklės

Pokerio taisyklės

Kiekvienas pokerio žaidimas turi savitas taisykles. Kurių privaloma laikytis. Šiame puslapyje apžvelgsime populiariausių pokerio žaidimų taisykles.   Svarbu prisiminti, kaip sakė vienas žinomas pokerio PRO: ,,Tau užteks 5 minučių, kad suprastum pokerio taisykles, bet reiks viso gyvenimo, kad perprastum visą žaidimą.“  Tad svarbu ne tik žinoti pokerio taisykles, bet ir gilinti savo žinias pokerio matematikoje, pokerio psichologijoje, pokerio strategijoje, turėti mokymosi ir tobulėjimo planą, turėti pokerio mokytojus, taip pat aktyviai dalyvauti pokerio grupėse ir forumuose.

Texas Holdem:  Kaip sake Doyle Brunson,  texas holdem yra pokerio kadilakas „Cadillac of Poker“ lyginant su kitomis pokerio rūšimis, šiuo metų texas holdem yra pats populiariausias pokerio žaidimas visame pasaulyje. Šioje pokerio versijoje yra du pradiniai privalomi statymai, vadinami Blinds. Jie užtikrina, kad….(Skaityti plačiau)

Omaha Poker: (ruošiama)

Omaha Hi/Lo Poker: (ruošiama)

Crazy Pineapple: Šis žaidimo tipas nėra  itin populiarus Lietuvoje, tačiau kartais olimpic kazino organizuoja tokio tipo turnyrus, kuriuose galima pasirinkti ir šį žaidimą, pokerio kombinacijos tokios pačios kaip ir Texas Holdem`e, o pokerio taisyklės labai nesiskiria. Esminis skirtumas, kad šiame žaidime jūs pradžioje gaunate tris kortas į rankas, o atsivertus trims bendroms kortoms (flop), kievienas žaidėjas privalo išmesti vieną jam mažiausia reikalingą kortą.  Kaip ir Texas Holdem žaidime, žaidėjas gali naudoti abi savo kortas, vieną kortą arba nenaudoti nei vienos savo kortos, jeigu ant stalo (boardo) jau guli aukštesnė pokerio kombinacija.

Seven Card Stud Poker: Lietuvoje šis žaidimo variantas retai kur žaidžiamas, tačiau Amerikoje šis žaidimas dar labai populiarus, o grižtant 20 metų atgal iki Texas Holdem spurto, Seven Card Stud buvo pats populiariausias pokerio žaidimas pasaulyje. Stud pokerį žaidžia nuo dviejų iki aštuonių žaidėjų.

Didžiausias skirtumas nuo Texas Hold‘em pokerio – Studas žaidžiamas be bendrųjų kortų (no-flop). Kiekvienam žaidėjui per visą žaidimą yra išdalinamos septynios kortos, iš kurių keturios yra atverčiamos, o trys lieka užverstos ir matomos tik tam žaidėjui, kuris su jomis ir žais. Iš šių septynių kortų žaidėjas turi pasirinkti geriausią penkių kortų kombinaciją. Kombinacijos yra identiškos Texas Hold‘em pokeriui:

Pokerio Kombinacijos: 

Pokerio Matematika: (ruošiama)

Pokerio Patarimai: (ruošiama)