Profesionalo mąstymas

Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai?

Bukprofesionalas.com pristato: nauja straipsnių serija, skirta pokerio profesionalo mąstymo formavimui. Jeigu jūs pabendrautumėte su dviem skirtingų stovyklų žaidėjais ir profesionalais, ir pralaiminčiais, pats svarbiausias skirtumas tarp jų būtų jų mąstymas. Labai paprasta, profesionalai masto kaip profesionalai, o fishai kaip fishai, tad straipsnių serija apie profesionalų mastymą.

Įsivaizduokite, kad jūsų protas yra kaip kompiuteris. Ši analogija padės ateityje įveikti tokius barjerus kaip „aš negaliu šito padaryti“. Kai užplūsta mintys, kad „niekas nesigauna“ ar „viską išbandžiau – niekas neveikia“, nekaltinkite dėl to savo „kompiuterio“. Jūsų smegenys yra pranašesnės už tūkstantį Intel Core i7 procesorių. Bet net ir sparčiausios smegenys bus bevertės jei neturės tinkamos programinės įrangos.

Kartais mes tiesiog tingime instaliuoti geriausią programinę įrangą. Tačiau, dažniausiai būna taip, kad mes net nežinome, kad galime įdiegti tinkamą programinę įrangą. Galbūt niekada negirdėjote apie Google Chrome arba Mozilla Firefox. Greičiausiai vis dar naudojatės Netscape navigator. Be abejo jei naudojate pastarąją programą ir Windows 3.1 tai visada liksite vidutinybe, kad ir koks galingas jūsų procesorius.

Panašiai yra ir pokeryje. Jei neturite pokerio milijonieriaus požiūrio, tai geriausiu atveju turėsite vidutinius rezultatus tiek pokeryje, tiek gyvenime. Žinau daug tokių žmonių, kurie yra labai protingi, bet niekaip negali laimėti. Ir taip yra ne dėl to, kad jie nepakankamai stengėsi, o dėl to, kad neturėjo tinkamo požiūrio/nusistatymo.

Ši straipsnių serija padės sutvarkyti jūsų požiūrį. Naudojant anksčiau aprašytą analogiją – aš jus aprūpinsiu programine įranga, kuri patobulins jūsų protą ir pašalins daugybę barjerų, kurie jums trukdo tapti sėkmingais tiek pokeryje, tiek gyvenime. Išmoksite skirti pokerio vidutinybes (toliau:varginguosius) nuo laiminčiųjų (toliau: turtingųjų). Sužinosite apie jų mąstymo skirtumus ir patys išmoksite mąstyti, kaip pokerio milijonieriai! Žinau, kad jums patiks tai ką perskaitysite.

Sekančios temos:
Pokerio profesionalai  prisiima visą atsakomybę.
Pokerio profesionalai  žaidžia tam, kad laimėtų.
 
P.S. Prisiminkite, kad taip pat svarbu žinoti:
Pokerio taisykles.
Pokerio kombinacijas.
Kaip žaisti pokeri internete?
Pokerio online videos.
PokerTracker
Pokerio mokymai
Pokerio pamokos
Pokeris
 
Medžiagos parengta pagal:
T. Harv Eker knygą: Secrets of the Millionaire Mind
Ir
Secrets of the Poker Millionaire Mind by Gordon Gekko

Trackbacks for this post

  1. Profesionalo mąstymas: Aš žaidžiu tam, kad laimėčiau | BukProfesionalas.com
  2. Turtingi pokerio žaidėjai prisiimą atsakomybę.