Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai į problemas žiūri, kaip į galimybę tobulėti

Turtingi pokerio žaidėjai į problemas žiūri, kaip į galimybę tobulėti

Vargingi pokerio žaidėjai į problemas žiūri, kaip į patvirtinimą jog „niekas nesigauna“

Kaip jau minėjau anksčiau, teigiamos energijos spinduliavimas nepadarys jūsų turtingais. Jei taip būtų, tai turėtume gerokai daugiau pokerio milijonierių. Skirtingas požiūris į problemas, kliūtis ir iššūkius yra tai, kas atskiria sėkmingus nuo silpnūjų pokeryje.

Atminkite: Bandymas vengti ar atsikratyti problemų nėra raktas į sėkmę. Sėkmės paslaptis yra iššūkių priėmimas, tobulėjimas tol, kol tapsite didesni už bet kokią problemą.

Aš į kiekvieną problemą žiūriu kaip į gerą dalyką. Kodėl? Nes žinau, kad ir kas benutiktų, aš ją išspręsiu. Ir žinau, kad kiti žmonės jos neišspręstų. Silpni žaidėjai tipiškai taps tingūs, greitai pasiduos arba apskritai net nesusirūpins. Taigi problemos ištikrųjų tik padeda man padidinti savo pranašumą prieš kitus.

Vienas mano draugas rado priėjimą prie pokerio kambario, kurio pavadinimo negaliu atskleisti. Matau kaip žmonės ten žaisdami vienas prieš vieną (heads-up) iš dalintojo pozicijos žaidžia mažiau nei 50% rankų. Turiu galvoje, tai reguliarūs žaidėjai, profesionalai. Jei nesate vienas prieš vieną (heads-up) pokerio specialistas, tai pasakysiu, kad tai iš esmės parodo jų atsilikimą 5 metais. Kiekvienam turinčiam tinkamą požiūrį tai iš esmės reiškia 30-40% pajamų padidėjimą. Be abejo tai nėra taip paprasta, reikės bent mėnesio tobulinant savo žaidimą. Draugas jaudinosi, kad kiti tuoj pamatys šią progą, bet aš liepiau jam nusiraminti. Kodėl? Dėl to, kad daugelis žmonių pabėgs susidūrę su įššūkiais. Jie nepriims jų. Ir neaugs kaip žaidėjai, tuo pačiu neaugs ir jų pajamos.

Per mano kursus, žmonės dažnai manęs klausia: „Ar nebus taip, kad pokeris labai greitai nebebus pelningas užsiėmimas?“. Nedvejodamas atsakau, jog galite nusiraminti, nes kol esate gyvi, visada atsiras žaidėjų, kurie pokeryje netobulėja, o tik stovi vietoje. Net jei ir skaitote šį straipsnį, visada yra šansas, kad po to grįšite ant savo lovos ir valgysite traškučius, vietoje to, kad tobulintumėt savo žaidimą. Nenoriu būti grubus. Atvirkščiai, noriu motyvuoti jus tapti kitokiais. Jei būsite pasišventę, tai VISADA turėsite pranašumą prieš kitus. Ir kaip jau galėjote atspėti – tai tinka tiek pokeryje, tiek apskritai gyvenime. Pokeris man buvo geriausia gyvenimo mokykla.

Galėčiau prirašyti 100 įššūkių pavyzdžių, bet darau prielaidą, kad supratote, ką noriu pasakyti. Kiekvieną kartą kai kas nors permušinėja jūsų statymą (3bet) kaip pamišęs – tai tik dar viena proga tobulėti. Kiekvienas agresyvaus žaidėjo permušimas – naujas iššūkis. Visa tobulėjimui reikalinga informacija yra ranka pasiekiama. Nėra jokių atsiprašymų. Pokeris, kaip ir gyvenimas, apdovanoja tuos žmones, kurie sprendžia problemas ir priima įššūkius. Jei turite problemų su emocijomis (tilt), galvokite, kad tai kaip antsvoris, kurio norite atsikratyti.

Problemos gali skaudinti. Be abejo, nereikia jų įsimylėti ir norėti kiekvieną kartą. Bet man patinka viena Israeilio armijos naudojama citata: „kas jūsų nepražudo, padaro stipresniais“. Kadangi mane jau pažįstate, tai turbūt nutuokiat koks užrašas kabo mano kambaryje.

Problemos gali paversti jus stipresniais ir kietesniais. Pažiūrėkite filmą „The count of Monte Christo“. Tai filmas apie gerą, bet naivų jauną vaikį, kuris turi išmokti keletą sunkių gyvenimo pamokų, per kurias vos nemiršta. Per šį sudėtingą laikotarpį jis subręsta ir tampa stipresnis nei kada nors anksčiau. Be abejo filme pilna Holivudo, bet žiūrėkite filmą iš įššūkio priėmimo perspektyvos.

Veiksmų planas: Nuo šiol kiekvieną problemą sutikite kaip galimybę įgyti pranašumą prieš varžovą, galvokite apie ją, kaip apie galimybę augti ir tapti stipresniais.

Kitais žodžiais tariant, daugiau jokio negatyvumo, jokio mažos mergaitės verkšlenimo. Tos dienos jau praeityje.

Buvusios temos:
Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai didžiuojasi tuo ką daro.
Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai sugeba gerai valdyti savo pinigus.
Sekančios temos:
Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai veikia.  
Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai nepaiso baimės.
 
Medžiagos parengta pagal:
T. Harv Eker knygą: Secrets of the Millionaire Mind
Secrets of the Poker Millionaire Mind by Gordon Gekko

1 Komentaras

Parašyti komentarą
  • Atsakyti

    AA

    11 months ago

    Zaidziau turnyre po 11$ the hot 35k gartant turbo. likus 35 zmonem pries batona gavau AA turejau apie vidurki 30000k, blaind 10-20k .daviau 2guba reisa big uzejo flopas AQ4 , JIS Cekavo as uzlosiau 1\3 banko jis issimete. norejau paklaust ar padariau didele klaida , kad nepracekavau po flopo?

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras