Sėkmės ir gyvenimo raktai

Šiek tiek pokerio filosofijos ir psichologijos.

Beskaitant trečią kartą vieną nuostabią knygą „Transerfingas I dalis“ atėjo daug nuostabių minčių, kuriomis norėčiau pasidalinti su plačiąja visuomene.

V. Zelandas rašo apie „sėkmės bangas“, „sėkmės paukštę“  ir panašius dalykus, kuriuos gali pritraukti į savo gyvenimą ir rašo, kaip juos pritraukti, tiksliau ne kaip pritraukti, o kaip pačiam atsidurti tose „sėkmės“ linijose, kad viskas sektųsi. Idėja ten aprašoma labai labai paprasta: „Sėkmės banga gali pareikšti apie save geromis žiniomis. Ji neša kitų gyvenimo linijų informaciją. Šioje gyvenimo linijoje jų atgarsis yra geros naujienos. Svarbiausias uždavinys – pačiupti šį pamėtėtą siūlą ir iškopti juo į tas gyvenimo linijas, iš kurių gavote gerų žinių.“

Paprasčiau tariant ir pritaikant žinias pokeryje, t.y. geros pokerio naujienos, tai aukso bangos, reikia ant jų kabintis, reikia nuoširdžiai džiaugtis kitų laimėjimais, naujais pasiekimais, naujomis programomis, kiekviena gera žinia ar teigiamu įvykiu, tada tu pats save pritrauki į tas geras, teigiamas linijas.

Pagalvokite kokių linijų link judate? Jeigu pastoviai galvojate apie badbeatus, downsvingus, nesėkmes, su apsilaižymu džiaugiatės kitų žaidėjų nesėkmėmis ir t.t.

Sėkmės raktas labai paprastas – reikia nuoširdžiai džiaugtis geromis žiniomis, pasiekimais ir tu juos pritrauksi į savo gyvenimą.

3 Komentarai

Parašyti komentarą

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras