Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai nuolat mokosi ir tobulėja

Turtingi pokerio žaidėjai nuolat mokosi ir tobulėja

Vargingi pokerio žaidėjai galvoja, kad jau viską žino

Turiu pakartoti, tai ką jau daugybę kartų esu sakęs – jei darysite, tai ką visuomet darėte, tai ir toliau turėsite tai, ką visuomet turėjote. Jūs jau žinote savo kelią, laikas pažinti naujus kelius. Mano tikslas suteikti jums naujų žinių, naujų mąstymo būdų, parodyti naujus veiksmus, kurių turite griebtis, tam, kad gautumėte naujus rezultatus.

Labai svarbu, kad nuolat mokytumėtės ir tobulėtumėte. Veiksmų planas: užrašykite ką nors kas yra už jūsų komforto zonos ribų ir ką seniai norėjote išmokti.

Bet kuris fizikas jums patvirtins, kad nėra nieko statiško. Viskas keičiasi. Taigi, arba jūsų pokerio įgūdžiai tobulėja, arba tampa blogesni. Nėra jokio status quo. Dėl šios priežasties nenustokite tobulėti. Kai tik nustosite tobulėti, sekantis smukimas žemyn (downswing) bus pakeliui. Paimkime, kad ir bet kurį augalą. Jei jis neauga – jis nyksta. Tas pats ir su žmonėmis.

Dažniausias vargingų pokerio žaidėjų pasiteisinimas, dėl ko jie negali sau leisti tobulėti, yra laiko arba pinigų trūkumas. O aš sakau, kad aš sau negaliu leisti netobulėti. Benjaminas Franklinas kartą pasakė: „Jei manote, kad iššsilavinimas yra brangus, reiškiasi dar nebandėte nemokšiškumo“. Daugelis vargingų pokerio žaidėjų sako, kad jiems nereikia mokymų, nes jie neturi pinigų arba laiko. Tuo tarpu, žaidėjai, kurie tuoj taps sėkmingais, pasirenka tobulėjimą, nes supranta, kad net ir vienas naujas išmoktas triukas, jei tik jis padidins laimėjimų koeficientą 0,5bb, tai bus vertas dešimteriopos išleistos sumos. Jei neturite pinigų, tam kad išmoktumėte, kaip būti sėkmingais, tai yra ženklas, kad tokių pamokų jums reikia labiau nei bet kam kitam. Mano nuomone, pasakymas, kad neturite pinigų yra silpnumo ženklas. Kas pasikeis kai jų turėsite? Kas skirsis po metų ar dviejų? Štai jums paprastas atsakymas – niekas! Vėliau kartosite lygiai tą patį ką ir sakote dabar. Istorija yra linkus pasikartoti.

Dar Einšteinas yra pasakęs, kad beprotybė yra nuolatinis to paties darymas, kiekvieną kartą tikintis skirtingo rezultato.

Nenoriu būti šiknius, bet aš esu jūsų mokytojas, o ne motina. Tikiu, kad geras mokytojas iš jūsų visada reikalaus daugiau, nei jūs pats. Priešingu atveju kam jums manęs reiktų? Aš padarysiu viską, ko reikia, kad taptumėte sėkmingais.

Galite išmokti kaip būti sėkmingais visame kame. Jei norite tapri pokerio milijonieriais, galite tai padaryti. Nesvarbu kur dabar esate. Nesvarbu kiek jums metų, kokia jūsų odos spalva ar kokia sunki vaikystė buvo. Genijais negimstama, jais tampama

Veiksmų planas: kiekvieną mėnesį perskaitykite bent po vieną knygą, užsirašykite į pokerio kursus, kurie padės tobulinti jūsų žaidimą. Jei nėra tokių kursų, tai susiraskite asmeninį mokytoją, kuris padės žengti tolimesnį žingsnį. Skaitykite apie asmeninį ugdymą. Darykite daug skirtingų dalykų. Bet tik nepamirškite – darykite!

Buvusios temos:
1. Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai?
2. Profesionalo mąstymas: Aš pats kuriu savo gyvenimą!
3. Profesionalo mąstymas: Aš žaidžiu tam, kad laimėčiau
4. Profesionalo mąstymas: Aš įsipareigoju būti turtingas
5. Profesionalo mąstymas: Aš žaviuosi gerais ir sėkmingais žaidėjais
6. Profesionalo mąstymas:Sėkmingi žaidėjai laiką leidžia su kitais sėkmingais žaidėjais
7. Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai didžiuojasi tuo ką daro
8. Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai į problemas žiūri, kaip į galimybę tobulėti
9. Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai veikia
10. Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai sugeba gerai valdyti savo pinigus
11. Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai nepaiso baimės
12. Profesionalo mąstymas: Turtingi pokerio žaidėjai sugeba peržengti savo komforto zonos ribas.
 
 
Medžiagos parengta pagal:
T. Harv Eker knygą: Secrets of the Millionaire Mind
Secrets of the Poker Millionaire Mind by Gordon Gekko

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras