Pokerio poveikis regėjimui

Turbūt sutiksite su manimi, kad regėjimas, tai turbūt pats svarbiausias mūsų pojūtis, kurio dėka absorbuojame daugiausia informacijos ir džiaugsmo iš aplinkos. Ir sutiksite, kad be kurio ir pokerio žaidimas būtų neįmanomas.

Intensyvus pokerio žaidimas gana stipriai veikia akis, ilgos sesijos, bemiegės naktys, įtemptos akys, ypač tiems kas žaidžia daug stalų ir nemoka ilsėtis:)  Tad natūralus klausimas kaip žaisti daug pokerio ir nesusivaryti akių? Arba kaip atstatyti regėjimą? Tiems kas nori pradėti žaisti pokerį internetu rekomenduoju: Play poker online

Pats nesijaučiu, kad turėčiau „blogą“ regėjimą, tačiau jaučiu, kad jis jau ne toks geras kaip buvo prieš 5 metus, tad natūraliai pradėjau domėtis šia tema. Pats nesitikėjau kiek visko atrasiu 🙂 Įranga, pratimai, knygos, žmonių istorijos, kaip jie per kelis mėnesius atstatė savo minusinį regėjimą iki visiško 1.

Pats svarbiausias dalykas dėl ko kenčia mūsų akys žaidžiant pokerį prie kompiuterio, tai nenatūralus jų įtempimas, gaunasi taip, kad mes fokusuojam akis į vieną vietą (monitorių), pradedam mažiau mirksėti, akys pradeda sausėti ir  ko pasekoje akys nusilpsta ir vystosi trumparegystė.

Svarbu: Aš neatstovauju jokiam čia nurodytam gamintojui ir neturiu jokių ryšių su šiais internetiniais puslapiais, tiesiog dalinuosi ir tikiuosi, kad jums ši informacija bus naudinga kaip buvo man.

10-10-10 pratimas

regejimas

Super paprasta nemokama programa, kuri tiesiog kas tam tikrą laiką jums parodo priminimą, kad turite bent 10 sekundžių pažiūrėti į tolį.  Esmė labai paprasta, reikia kas 10 minučių pažiūrėti 10 sekundžių į objektą, kuris yra nutolęs bent 10 metrų, taip mes perfokusuojam žvilgsnį ir pailsinam akis.

Programą parsisiųsti galima iš čia:

http://www.rebuildyourvision.com/vision-defense-free-download.php

Mirksėjimas

Taip pat labai svarbu nuolat mirksėti, nes tai ’sutepa’ – sudrėkina – akis, kas yra labai svarbu geram regėjimui. Kompiuterių monitoriai labai išdžiovina akis.

Specialūs akiniai:

Specialūs akiniai darbui su kompiuteriu: Gunnar.  Esmė labai paprasta, akiniai sukurti taip, kad sumažintų apkrovas ir įtempimus akių raumenims dirbant su kompiuteriu, speciali akinių spalva taip pat palengvina darbą su kompiuteriu. Platesnį lietuvišką aprašymą kaip akiniai buvo testuoti žaidžiant kompiuterinius žaidimus galite paskaityti čia.

Akinius galima įsigyti: iš PokerStars parduotuvės už FPP taškus.  Ir iš  Gunnar Optiks

Stenopiniai akiniai akių poilsiui

Kaip atstatyti regejima

Stenopiniai akiniai iš pirmo žvilgsnio atrodo, kaip akiniai nuo saulės. Bet vietoj įprastų lęšių, jie turi specialų lęšį – neskaidrią plokštelę su vieno milimetro skersmens skylutėmis. Pro šias skylutes akis pasiekia labai siauri šviesos spinduliai, šalinantys šviesos išsisklaidymą bei mažinantys migloto vaizdo sritį. Pirmieji paminėjimai apie „kiaurus akinius“ aptinkami 1843 metais veikaluose, kuriuose rašoma apie akinius su daugybę skylių, kurie pagerina diafragmos vaizdą akių judesiais.  Geriausiu poilsiu akims laikomi neskaidrūs plastikiniai akiniai su juose esančiomis skylutėmis.  Daugiau info ir pačius akinius galima rasti čia: http://www.gydomiejiakiniai.lt/

Vitaminai

Vitaminai akimsNuo sintetinių vitaminų komentavimo susilaikysiu, nes pats visiškai neišmanau tos srities ir pats labiau palaikau natūralias gydymo priemones. Tad manau ir jums bus pravartu sužinoti, kad mėlynes dėl juose esančių antioksidantų padeda regėjimui. Ypač padeda sustiprinti regėjimą tamsoje ir regėjimo aštrumą. II-pasaulio karo metais lakūnai prieš skrydį gaudavo mėlynių.  Tiems, kas galvoja apie sintetinius vitaminus akims rekomenduoju nepagailėti laiko viską išsiaiškinti apie juos.

Pratimai akims

Pratimų regėjimo atstatymui pilnas internetas ir pilnos knygos, tačiau visa esmė kaip ir su kitais pratimais, neužtenka žinoti, reikia juos daryti.  Daugiau pratimų akims galite rasti čia:

http://www.rebuildyourvision.com/free-eye-exercise.php

http://evaldo.private.lt/regejimo-atstatymo-programa-trumparegiams-1-6-dienos/

http://www.vaiva.lt/regejimo-atstatymas/  erelio akys

2 Komentarai

Parašyti komentarą
 • Atsakyti

  Kristijonas

  14 months ago

  idomu kaip del gunnar akiniu tiems zmonesm,kurie jau ir taip nesioja dioptrinius akinius, nes dvieju akiniu ant noses neuzdesi.

 • Atsakyti

  namaste

  14 months ago

  http://www.youtube.com/watch?v=aWjBF8LIi6c Ždanovo metodas žiauriai geras, man labai padėjo 🙂 Atstatė regėjimą 100%.

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras