Pokerio filosofija – tuštumos jėga

Toliau beskaitant Bruce Lee knygą, užsikabinau dar už vienos minties, kuri yra labai trumpa, bet labai daug savyje slepia, tiek gyvenime, tiek ir pokeryje tai pritaikoma.

„Tuštumos jėga – tuštumos negalima apriboti, negalima nuskriausti to, kas neturi formos. Minkštam dalykui negalima smogti, tuštumos negalima apriboti“.

Pamastymui…

Įsivaizduok, kad žaidėjas neturi savo žaidimo stiliaus ar įpročių, neturi tendencijų, range visiškai laisvas, viskas derinama tik pagal tuo metu esančias aplinkybes. Svarbu suprasti, jis supranta ką daro, ne šiaip bet ką. Toks  žaidėjas neturi istorijos, kiekvieną ranką gali sužaist taip pat ir tas pačias rankas skirtingai ir t.t. …  Kaip žaisti prieš „tuščią“ žaidėją? Laukiu jūsų pamąstymų ir patarimų!

1 Komentaras

Parašyti komentarą
  • Atsakyti

    Ronaldas

    14 months ago

    Šiaip jau „tuštuma“ yra viena svarbiausių rytų filosofijos sąvokų, neapčiuopiamas niekas bet kartu visur esantis pradas, arba niekas ir kartu viskas (vakariečiui sunkiai suvokiama kaip taip gali būt, bet … :). Kalbant apie pokerį, žaidėjas sugebantis žaisti visiškai nenuspėjamai, tačiau kuo arčiau optimalaus žaidimo kiekvienoje konkrečioje situacijoje būtų praktiškai nenugalimas (bent jau stipriai pliusiuotų). Bet va kaip to pasiekti..??? Manau geriausi šiuolaikiniai cashgameriai ir juda ta linkme (pvz Tom Dwan žaidimas kuomet jis žaidžia savo A game)

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras