Pokerio PRO mintys apie knygas ir laiką

Norėčiau su jumis pasidalinti  vieno geriausiu online cash žaidėjų mintimis apie laiką ir knygas. Ištrauka iš Dusty Schmidt knygos Treat your poker like a business

Kaip ir kiekviename versle, laikas – pinigai.Viskas, ką darote nežaisdami pokerio, turi būti vertinama atsižvelgiant į tai, ką tai jums duos žaidžiant pokerį. Laikas, kurį praleidžiate skaitydami knygą jums gali kainuoti brangiai, nes tai jus atitraukia nuo žaidimo prie stalų. Kadangi mes siekiame didžiausio efektyvumo, tokia knyga turi būti laikoma investicija. Svarbu, kad ji būtų pelninga jums.

Yra knygų, kurios jums nepaprastai naudingos. Tačiau yra ir tokių knygų, kurios nevertos nei popieriaus, ant kurio jos buvo atspausdintos.

Norint, kad knyga būti naudinga, visų pirma ji turi būti parašyta patikimo asmens. Yra daug knygų, kurias išleido žaidėjai, kuriems tiesiog pasisekė laimėti turnyrą, kurį transliavo per ESPN televiziją ir tai jiems padėjo tapti populiariais. Tokie žaidėjai neturėtų būti laikomi jūsų idealais. Jūs norite knygos, kurią parašė toks žmogus, kuris buvo ilgalaikis nugalėtojas žaidime, kurį pristato knygoje.

Taip pat, įsitikinkite, kad knygą yra apie kaip tik tą žaidimą, kurį bandote išmokti. Nedarykite klaidos nusipirkdami knygas apie pinigų žaidimus, kai turėtumėte skaityti apie turnyrinį pokerį.

(Visa tai svarbu ir žiūrint pokerį per televiziją. Jei esate pinigų žaidimų žaidėjas, nepatartina žiūrėti turnyrą per televiziją norint išmokti naujų strategijų. Pokeris iš pinigų ir turnyras yra du visiškai skirtingi žaidimai ir bandymas pritaikyti tai, ką matėte per televiziją, žaidžiant pinigų žaidimą yra tikrai prasta mintis.)

Rekomenduojame Ed Miller knygas. Šis autorius yra Stoxpoker.com savininkas ir instruktorius. Jis taip pat buvęs Microsoft programinės įrangos kūrėjas. Štai jo knygos, kurias tikrai verta perskaityti : „Small Stakes No-Limit Hold‘em“, „Professional No-Limit Hold‘em“, „No Limit Hold‘em : Theory and Practice“.

Nuo savęs[Brilijant]: Labai vertingos ir naudingos knygos SnG ir MTT žaidėjams.   

1.  Sit ‘n Go Strategy.  Collin Moshman  // Knyga sena, tačiau visas basic labai geras ir labai vertingas mokantis SnG  pagrindų.

2. Secrets of Sit ‘n’ Gos: Winning Strategies for Single-table Poker Tournaments. Phil Shaw  // Esme ta pati kaip ir Moshman knygos, labai gera visiems norintiems išmokti SnG

3.  Kill Everyone: Advanced Strategies for No-Limit Hold ‘Em Poker, Tournaments, and Sit-n-Gos // Skirta MTT ir MTTSnG, pažengusiems, agresyvus žaidimas,  daug dėmesio agresyviam žaidimui late stage ir matematiniams skaičiavimams.

4. Winning Poker Tournaments One Hand at a Time Volume I  // Trijų PRO parašyta knyga su rankų analizėmis,  vertinga dėl mastymo schemų, t,y, galima pažvelgti kaip masto profesionalai. Pagrinde analizuoja aukštų įpirkų turnyrus 100$-1000$+. Orientuota daugiau į ankstyvąsias turnyro stadijas.

5. Winning Poker Tournaments One Hand at a Time Volume II // Tie patys 3 PRO, tik šį kartą kiekvienas autorius analizuoja vieną turnyrą nuosekliai, t.y. late stage + FT visos rankos iš eiles iki laimėjimo.  Ypač vertinga dėl late stage žaidimo.

6. Winning Poker Tournaments One Hand at a Time Volume III  // Nevarčiau dar rankose, tačiau knyga tai pat orientuota į final table ir Hu žaidimą.   // Knyga dar tik leidime.

Pokerio psichologija:

1.  The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success. Matthew Hilger. // Pokerio psichologijos basic. Visi esminiai dalykai kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pokerio žaidėjas.

2. Treat your poker like a business“. Dusty Schmidt. // Tos pačios temos kaip ir poker mindset, tik kiek laisviau aprašytos.  Labai gera ir paprasta knyga.  Lengvas skaitymas.

3.  The Mental Game of Poker. Jared Tendler // Kolkas stipriausia pokerio psichologijos knyga, autorius vienas iš stipriausių pokerio psichologijos trenerių.  Deep, netik teorija, konkretūs pratimai, užduotys, rekomendacijos.

4. Zen and the Art of Poker. Larry Phillips // Įdomi knyga, persmelkta rytų motyvais. Skirta tiems kam sunku suvaldyti save prie stalo, tiems kas turi dideles problemas su tilt.

Gyvas pokeris 

Šita tema kitam kartui 😉

Tačiau prisiminkite, kad pokeryje praktika  daug svarbiau negu teorija, neapsikraukite per daug knygų 😉

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras