Svarbu! Bandymas apgauti Brilijant ir perspėjimas

Visai neseniai startavo mano rusiška blogo versija:  http://brilijant.ru/, taip pat pradėjau platinti informaciją į Rusijos forumus apie savo projektą ,,Kaip tapti pokerio profesionalu“. Neskaitant daugybės teigiamų atsiliepimų ir palaikymo, paskutinę savaitę keliaudamas po Kiprą susilaukiau ir bandymo mane apgauti bei išvilioti didelę sumą pinigų.

Per Skype vidury nakties sulaukiau skambučio, žmogus prisistatė pokernews.ru vardu, pareiškė, kad atstovauja pokernews.ru marketingo skyriui. Jau nuo pat pradžių viskas atrodė gana keista. Tačiau žmogus  išdėstė savo sąlygas ir pasakė, kad pokernews.ru renka naują komandą ir norėtų remti mane bei pervesti man pinigų, taip padengdami dalį mano įpirkų į turus. Galvojau, tikrai keista, ypač, kai Rusijoje tikrai niekas nežino apie mane, bet pamaniau, jeigu jau jie nori pervesti man $$, tai kodėl gi ne. Šnekėjau su juo 3h, o gal net daugiau. Ir tik po to paaiškėjo, kad jeigu aš noriu gauti ,,rėmimą“, turiu pirmas pervesti į jo nurodytą sąskaitą  6000$. Tuo pačiu ir juokinga, ir graudu.   Apačioje įdedu video šita tema ir prinscreaną iš mūsų pokalbio skype.

Įspėjimas !Svarbu! Labai retai kada rašau tokio pobūdžio pranešimus, tačiau dabar yra tam pagrindas, norėčiau informuoti visą pokerio bendruomenę, kad aš pats NIEKADA neprašiau (tikiuosi ir neprireiks) PASKOLINTI PINIGŲ ir PATS NESKOLINU IRGI. Taip pat aš neperku ir neparduodu pokerstars/fulltilt $$, nekeičiu jokių pinigų ir t.t.
Jeigu kada pastebėsi kažkokią keistą veiklą iš mano skype accounto ar facebook, prašau susisiekite su manimi ir įsitikinkite, kad tai tikrai aš. Ypač jeigu tai bus susiję su kažkokiais piniginiais reikalais ir prašymais kažką atlikti skubiai.
Aš pats naudoju tik vieną skype: Brilijant
Tik vieną mailą: Pekarskas@gmail.com

Ir visada apie kažkokius savo didesnius projektus pranešu viešai per savo youtube kanalą, pokeriokartos forumą ir blogą,

pokernews-ru

1 Komentaras

Parašyti komentarą
  • Atsakyti

    paprikolu

    12 months ago

    welcome to the russia

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras