Tikslai

Šio projekto tikslas ne tik dalintis įdomiu ir naudingu turiniu su jumis, tačiau ir gauti papildomą motyvaciją sau pačiam siekti savo tikslų. Toliau pasidalinsiu dabartiniais savo tikslais ir kas mane motyvuoja, o pačiame bloge nuolat kelsiu naujienas apie tai, kaip man sekasi jų siekti.

Finansiniai tikslai

Tai pagrindinė tikslų grupė. Tikslai, kuriuos pasiekus, kiti tikslai įsigyvendina daug lengviau arba išvis pasidaro neaktualūs. Kai rašau apie finansinius tikslus, galvoje turiu būtent iš projektų generuojamas pajamas, t. y. daugiau mažiau pasyvias pajamas, atėmus projektų išlaidas, kitų akcininkų dalį, bei mokesčius Lietuvos valstybei. Norėčiau ateityje pateikti detalias kiekvieno mėnesio ataskaitas, kiek uždirbu iš kiekvieno projekto ir kur link judame, tačiau dar vis galvoju kaip būtų geriausia tai padaryti.

I Lygis – 5000 eurų/mėn

Tokios pajamos yra patogaus gyvenimo lygis. Suma, kurią uždirbdamas iš interneto projektų, galiu labai patogiai gyventi BET KURIOJE PASAULIO VIETOJE. Man gyvenime labai svarbu jausti laisvę, tai yra suma, kurią uždirbdamas galėčiau gyventi visą žiemą kalnuose, dienomis slidinėti, vakarais dirbti ar leisi laiką su draugais, arba keliauti po pasaulį su savo laptopu ir vargo nematyti. Taip pat tai būtų tikrai gera suma jeigu sukurčiau šeimą, kad nereiktų jaudintis dėl kasdienių išlaidų.

Pokerio-projektai-keliones

 

10% Taisyklė – Tikriausia esate girdėję ar skaitę, kad norint būti turtingu, pirmiausia reikia duoti. Savaime aišku, noras duoti yra ne todėl, kad noriu gauti atgal, o todėl, kad norisi prisidėti prie geresnės Lietuvos kūrimo.

Pažadas – Pasiekęs šį lygį pasižadu kas mėnesį skirti 10% savo pajamų pasirinktai labdaros, sporto ar jaunimo organizacijai. 

 

II Lygis – 25 000 eurų/mėn

Man vienas didžiausių malonumų gyvenime yra daryti ir vystyti projektus. 25 000 e / mėn. tai yra suma, kuri suteikia jau šiokį tokį svertą, kurią turint jau galima investuoti į kitus projektus, pirkti nedidelius projektus, samdyti komandą naujam projektui. Investuoti į nekilnojamąjį turtą ir pan.

Kol kas neįsivaizduoju, kam man reikėtų tokios sumos asmeniniame gyvenime, tačiau matau, kad turint daugiau pinigų, yra didesnė galimybė duoti daugiau Lietuvai ir žmonėms.

Pažadas – Pasiekęs šį lygį pasižadu kas mėnesį investuoti papildomai 10% savo pajamų į Lietuvos jaunimo verslumo skatinimą.

Bendri projektų tikslai (2018m)

 1. Sudalyvauti affiliate parodoje/konferencijoje [LAC] Londone. – Įgyvendintas vasarį.
 2. Sudalyvauti gambling parodoje [ICE] Londone. –  Įgyvendintas vasarį.
 3. Sudalyvauti Azijos gaming summite.
 4. Sudalyvauti Las Vegas summite.
 5. Susipažinti su 12 ir daugiau žmonių, kurie turi didesnius internetinius verslus negu aš, jiems sutikus paimti interviu iš jų ir pasidalinti su fanais.
 6. Perskaityti 12 ir daugiau knygų apie verslą, marketingą ar panašia tematika.
 7. Paleisti projektą apie lažybas anglų kalba.
 8. Paleisti projektą apie casino anglų kalba.
 9. Pradėti daryti video anglų kalba.
 10. Išsinuomoti ofisą ir suburti komandą, kad pačiam nereikėtų daryti einamųjų darbų.

Asmeniniai (2018m)

 1. Išmokti kaituoti, nuvykti į kaitavimo stovyklą užsienyje (1 sav.)
 2. Nuvykti į kalnus snowbordinti su pokeristais?
 3. Intensyviai mokytis anglų kalbą, pasiekti C1 lygį, kad galėčiau laisvai daryti video anglų kalba.
 4. Sudalyvauti bent vienoje Pokerio serijoje LT.