pokerio mokymai

Brilijant

Pokerio mokymai

Kam skirtas šis paketas? Visiems, kas minusina arba breakevina (žaidžia „ant savų“ ar turi nedidelį pliusą). Visiems, kas pagaliau nori pradėti pliusinti, išsikapstyti iš minuso, uždirbti papildomas arba didesnes pajamas iš pokerio.

Pamirškit viską, ką žinot, ką skaitėt ir žiūrėjot, jeigu neįveikiat mažų sng/mtt limitų savo pastangomis, vadinasi, reikia viską iš naujo pertvarkyti jūsų žaidime. Tad šie pokerio mokymai skirti būtent jums.

Užduoti klausimą


Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas

Jūsų klausimas


Mano mokymai – tai

3

 3 mėnesių individualių mokymų programa

85%

85% mokinių pagerino savo rezutatus

4

4 metų mokymo patirtis

50

Daugiau negu 50 mokinių

Nemokamai

Visos papildomos pokerio programos NEMOKAMAI

200+

200+ video

Užduoti klausimą

Mokymo programą sudaro

Individualios pamokos ( minimum 10 pamokų)

Individualių pamokų kursas, kurio metu bus gilinamasi būtent į jo problemas, taisomos personalinės žaidimo klaidos.

Psichologijos paketas [ 7 pamokos ]

Daugelis pokerio mokytojų į psichologiją žiūrį pro pirštus, o mano mokymuose tai esminis akcentas. Viena yra žinoti, kaip reikia žaisti, o visai kita yra sugebėti tai atlikti prie stalo.

Pokerio matematika lietuvių kalba

Video paaiškinantys visus svarbiausius pokerio matematikos aspektus, knyga lietuvių kalba paprastai paaiškinanti apie pokerio matematiką.

Straipsnių bazė lietuvių kalba

Sukaupta didelė straipsnių bazė. Dauguma straipsnių yra uždari ir viešai neprieinami.

Video bazė lietuvių kalba

Jūs gausite ne tik savo pamokų video, tačiau ir kitų mokinių video, t.y. per savaitę jūs gausite savo 1 pamoką ir dar 5 video, kur analizuojamas kitų mokinių žaidimas. Taigi, kiekvieną dieną po video 🙂

Pokerio rankų duomenų bazė

Išspręstų ir pakomentuotų rankų bazė, kiekvienai žaidimo situacijai. Daugiau negu 300 rankų ir nuolat papildoma.

Užduoti klausimą

Papildomai gausite

PokerTracker pilna oficiali licenzija (vertė 100$)

Kiekvienas prisijungęs prie mokymų gaus pilną, legalią pokertracker licenziją. Konfiguracijas (hudus) video kaip naudotis PokerTracker4 ir hudais. Taip pat pagalbą sprendžiant visus techninius programos klausimus.

Metų narystę scharkschope.com  žaidėjų paieškos sistemoje  (vertė 100$)

Kiekvienas prisijungęs mokinys, gaus nemokamai shakrscope narystę metams laiko bei video su paaiškinimais kaip geriausia naudotis.

Metų narystę icmpoker.com (vertė 100$)

Pokerio modelių push/fold call/fold skaičiavimo programa ICMizer, kol dalyvaus mokymo procese.

Narystė bukprofesionalas.com pokerio mokykloje (vertė 200$)

Jus būsite atleisti nuo stojimo mokesčio [100$] ir kol vyks mokymosi procesas 4 mėn, jums nereikės mokėti narystės mokesčio [80$], +vienas mėnesis dovanų [20$].

Individualus mokinio ugdymo planas

Jau po pirmų 2-3 pamokų nustatomos silpnosios ir stipriosios mokinio pusės, įvertinamas mokinio potencialas, sudaromas individualus ugdymo planas.

Ką žaisime?

Pagrindinė kryptis:

Turbo satelitai (2x / 3x turbo)

Kodėl satelitai?

Todėl, kad šiuo metu ten yra vienas iš silpniausių fieldų (silpni žaidėjai), taigi lengva būtų įveikti, taip pat satelituose mažesnė variacija, nes tau nebūtinai reikia laimėti pirmą vietą.

Koks principas?

Laimim bilietą ir jį iškeičiam į pinigus, taip, tai legalu PokerStars ir nereikalauja jokių papildomų pastangų.
Sunku pasakyti kiek laiko satelitai dar bus aukso kasykla, tačiau dar porą metų  esu tikras, kad bus labai gera vieta uždirbti pinigų. Taigi, yra puiki proga visiems išmokti žaisti satelitus ir pasikelti savo bankroll, jeigu po metų ar dviejų pasidarys labai sunku žaisti, galima bus, satelituose ir turbo mtt, įgytas žinias pritaikyti kitur.

Žinių pritaikymas:

Mokymuose gautas žinias laisvai galėsite pritaikyti ir kitose pokerio disciplinose, pvz.: SnG arba MTT. Taip pat visos programos tiks ir kitiems pokerio žaidimams.

pin

Mokymų eiga:

Mokymai derinami individuliai. Sudaromas individualus užsiėmimų grafikas. Minimum reikalavimai, kad kiekvienas mokinys galėtų atrasti mažiausia 1h per savaitę pamokai, kuri būtų skirta jam, geriausia būtų 2h (dvi pamokos per savaitę), kurių metu bus analizuojamas jo žaidimas. Mokymų tempas, labai daug priklauso nuo pačio mokinio. Prie lėtesnių prisitaikau, su greitesniais irgi spėju.

Žaidimo laikas, minimum reikia atrasti laisvų 10h per savaitę. Jeigu tiek laiko neatsiranda žaidimui, tada net neverta pradėti.

Kodėl mokiniai manimi pasitiki?

Praktinė patirtis ir kompetencija

Keturi aktyvaus žaidimo ir mokymų metai padėjo suvokti brangiausiai kainuojančias mokinių klaidas ir įgyti patirties, kaip jas taisyti ir paversti pelningu žaidimu.

Bendradarbiavimas su kitais mokytojais

Brilijant pastoviai pats mokosi, konsultuojasi su kitias gerais Lietuvos ir užsienio žaidėjais, seka paskutines pokerio naujienas, bei priklauso užsienio mokykloms.

Individualus mokinio ugdymo planas

Jau po pirmų 2-3 pamokų nustatomos silpnosios ir stipriosios mokinio pusės, įvertinamas mokinio potencialas, sudaromas individualus ugdymo planas.

Papildomas dėmesys

Aš nepalieku nei vieno mokinio, jeigu matau, kad jam sunkiau sekasi, tad nei vienas, kuris deda pastangas ir rodo iniciatyvą nebus paliktas. Tačiau dar kartą noriu pabrėžti, kad neparduodu auksinių tablečių ir nėra garantijos, kad jums tikrai pavyks išmokti žaisti ir uždirbti pinigus, viskas yra jūsų pačių rankose.

Mano rezultatai
PokerStars
Full Tilt Poker

Rekomendacijos ir atsiliepimai

Galite išgirsti mano mokinių atsiliepimus bei pamatyti jų rezultatus. Norite daugiau? (teiraukitės kontaktų).

Mantas: (PS: Manchius)

„Sveiki,
Noriu pasidalinti savo patirtimi apie suteikiamas pamokas. Puikus pokerio mokymai, puikus pokerio mokytojas. Pokerio karjera prasidejo butent ftp platformoje ir labai dziaugiuos, kad laiku radau si zmogu ir jis suteike gausybe ziniu bei pamoku, kuriu deka SNG sugebejau pasiekti rezultatu. Visas pagrindas sng zaidimui buvo sudetas butent sio zmogaus, klausydamas patarimu vis tobulejau ir kilau limitais po truputi. Grafikai yra sudeti siame psl, nick: Mulatas, Manchius. Tad jums patiems spresti ar imti pamokas, taciau pilnai zinau, kad sis zmogus gali padeti jums judeti pirmyn uztikrintai ir padeti jums tobuleti.“

Manchius
Mulatas
Regis: (PS: regiux)

„Visa mano sėkminga pokerio karjera prasidėjo nuo „Brilijant“ mokymų. Susipažinęs su šiuo žmogumi nežinojau net kas yra SNG turnyrai. Zigmas pateikė visą informaciją „ant lėkštutės – beliko tik valgyti :)“. Visus sudėtingus pokerio pagrindus pateikė paprastai, aiškiai ir suvokiamai. Darbas su juo buvo vienas malonumas, kadangi sugebėjo prisitaikyti prie manęs. Mokymai vyko lanksčiu grafiku, pamoku skaičius pagal poreikį. Žmogus turi talentą aiškiai pateikti informaciją, palaikyti sunkiomis akimirkomis (downswing), suteikti motyvacijos judėti į priekį, pateikdamas realių, gyvenimiškų pavyzdžių. Išvada – Puikus mokytojas.“

Užduoti klausimą

Kur? Kada? Kiek?

1.
Trukmė:

3-4 mėnesiai.

2.
Kur?

Pamokos vyksta internetu, turiu daug sėkmingų mokinių iš Airijos, Anglijos, Norvegijos ir t.t.  svarbu, kad būtų geras internetas.

3.
Kada?

Nauja grupė renkama balandžio mėnesį. Galima prisijungti visą balandį.

4.
Vietų skaičius?

Kadangi vyksta daug individualių pamokų, tai vietų skaičius labai ribotas.

5.
Investicija?

1000$

6.
Mokėjimo būdai

Banko pavedimu, grynais, PayPal, PokerStars, FullTilt, 888poker.