Brilijant – Apie mane

Sveiki,

Aš esu Zigmas Pekarskas, interneto erdvėje dar žinomas „Brilijant“ slapyvardžiu. Esu šio blogo Bukprofesionalas.com autorius. Esu labai laimingas žmogus, nes užsiimu savo mėgstama veikla, daug keliauju, taip pat turiu daug laisvės ir erdvės išbandyti naujus dalykus bei ieškoti to, kas man iš tikrųjų patinka.

Bukprofesionalas.com – mano asmeninis blogas apie įvairius projektus ir jų vystymą, keliones, žmones, kuriuos sutinku, bei vieną didžiausių mano aistrų – pokerį. Blogą vedu dėl dviejų pagrindinių motyvų: pirma, kad labiau motyvuočiau save judėti tikslų link; antra, kad pasidalinčiau savo ir sutiktų pašnekovų patirtimi su jumis.

 

Pajamos ir projektai

Pagrindinė kryptis – sukurti interneto projektus, kurie veiktų be manęs ir generuotų man pasyvias pajamas.  Apie mano finansinius tikslus galite paskaityti daugiau skiltyje tikslai, o apie rezultatus nuolat informuosiu savo bloge.

Kodėl interneto projektai? 

Todėl, kad labiausiai gyvenime branginu laisvę. Kai nereikia dirbti kitiems, nereikia keltis nustatytu laiku, neprivalai atsiskaitinėti prieš jokį „kvailą viršininką“  ir t. t. Anksčiau pokeris, dabar interneto projektai man suteikia galimybę būti sau šeimininku, pačiam planuotis savo darbo grafikus, atostogas, keliones, o ir rezultatas priklauso nuo paties pastangų. Jei siekiai dideli, gali dirbti po 14 h 6 dienas per savaitę, tačiau būtent aš dažniau renkuosi nepersidirbti, o turėti daugiau laisvo laiko savo gyvenimui.

Keletas video iš kelionės ir gyvenimo Kambodžoje.

Kambodža – nuotykis prasideda!

🐒🐅🌍 Kambodža 🐒🐅🌍 – nuotykis prasideda!

Posted by BukProfesionalas on Thursday, February 22, 2018

 

Kambodžia – 👿 pirmi įspūdžiai 😇

Kambodžia – 👿 pirmi įspūdžiai 😇

Posted by BukProfesionalas on Saturday, February 24, 2018

Daugiau video iš šios kelionės galima rasti mano facebook kanale: Bukprofesionalas.com

Pokeris:

8 metų patirtis: Pokeris atsirado mano gyvenime studijų laikais, kai tiesiog su bendramoksliais žaisdavome cash po paskaitų. Labai greitai pastebėjau, kad tai gali būti ne tik maloni veikla, bet ir puiki galimybė užsidirbti papildomų pinigų prie kuklios studentiškos stipendijos (kuri buvo apie ~107 lt).

Laimėtas didžiausias Lietuvos pokerio turnyras "Žvejo iššūkis"

Laimėtas didžiausias Lietuvos pokerio turnyras „Žvejo iššūkis“

Dirbti ir keliauti vienu metu: Pokeris daug metų man suteikė unikalią galimybę dirbti ir keliauti vienu metu. Žaisdamas pokerį esu  apkeliavęs didžiąją dalį Europos (Latvija, Estija, Baltarusija, Vokietija, Austrija, Anglija, Airija, Škotija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Čekija, Malta, Kipras). Taip pat 2016 metais du kartus buvau išvykęs į JAV, į Las Vegas, kur žaidžiau brangų ir prestižiškiausią WSOP serijos turnyrą, kurio įpirka 10 000$.

 

Pokerio laimėjimai:

Į Lietuvos live pokerį įsijungiau 2011 metų pradžioje, nuo to laiko kiekvienais metais sužaidžiu didžiausius Lietuvos pokerio turnyrus, kuriuose esu pasiekęs gerų  rezultatų. Jau ne visus turnyrus ir laimėjimus atsimenu, o ir ne visi turnyrai buvo užfiksuoti statistikoje, ką jau šnekėti apie cash žaidimus, kurių išvis niekas nefiksuoja.

 

Projektai:

Beveik visi mano projektai susiję su lošimais. Kadangi pats esu  buvęs profesionalus pokerio žaidėjas, pokerio mokytojas, todėl labai gerai išmanau pokerio specifiką, pokerio industriją bei pažįstu begalę pokerio žaidėjų Lietuvoje ir užsienyje. Pasinaudoję savo patirtimi su pokerio kolega Gyčiu 2015 metais įkūrėme pirmąją Lietuvišką pokerio mokyklą internete: PokerioMokykla.com . Per keletą metų sėkmingai išvystėme projektą, paruošėme mokymų bazę ir 2017 viduryje tapome didžiausiu bei lankomiausiu pokerio tematikos puslapiu Lietuvoje.

Nuoroda į projektą: PokerioMokykla.com

Nuo 2018 metų tiek aš, tiek ir Gytis esame pasitraukę iš mokyklos projekto, pardavę savo akcijas ir nedalyvaujame tiesioginiame projekto valdyme.

Affiliate projektai

Šių projektų tikslai yra keli: ne tik sukurti gerą turinį, uždirbti pinigų, bet ir tapti šios srities ekspertu, kad galima būtų savo žinias pritaikyti kitoms rinkoms, ne tik lošimų, ne tik LT. Bei galbūt kada ateityje sukaupta patirtimi pasidalinti su kitais, kas norėtų daryti savo panašaus tipo projektus.

Geresnio gyvenimo beieškant…Kur keliauja Brilijant – 1 dalis.

Posted by BukProfesionalas on Monday, February 5, 2018

 

Jeigu kyla kokių klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų, prašau, jauskis laisvai ir susisiek su manimi per komentarus šiame bloge arba per skype: Brilijant, arba per el.paštą pekarskas  gmail.com

Sėkmės

 
Aš facebooke: https://www.facebook.com/zigmas.pekarskas
Blogas facebook: https://www.facebook.com/Bukprofesionalas/
Skype: Brilijant
mail: pekarskas gmail.com