PUSIAUSVYRA POKERYJE

Pusiausvyra pokeryjeAptarę centralumo idėją, mes peržengėme holistinės pokerio teorijos ribą. Ši zona žinoma dėl plačiai aptarinėjamų pagrindinių idėjų: pusiausvyra, išnaudojimas, žaidimų teorija ir taip toliau. Bet tam, kad iš tiesų galėtume suvokti ir naudotis šiomis žiniomis, turime suprasti jų pagrindus. Vienas iš pagrindinių konceptų, kuris dažnai žaidėjams sujaukia protą yra balansas, taigi nu jo ir pradėsime.

Taigi, kas yra balansas?

Galime pradėti, sakydami, kad iš esmės tai yra idėja, kuri sako, jog reikia išlaikyti pusiausvyrą tarp statymų, blefų ir value handų. Pradžia nebloga, bet viskas yra daug subtiliau.

Tiesa ta, kad balansas yra neapibrėžta sąvoka, kurią žmonės dažniausiai naudoja, norėdami užkišti spragas savo mąstyme apie pokerį. Jei kieno nors paklausi “Kodėl tu ką tik pacheckinai setą?” arba “Kodėl darai betą su vidutine pora?”, Search this https://prvtzone.ws/threads/carding-terms.4387/ now. “Kodėl blefuoji riveryje?” dažniausiai sumišę vidutinio lygio žaidėjai atsakys, kad daro tai tam, kad išlaikytų balansą. Bet jeigu paprašytum jų pasakyti sąvokos apibrėžimą, jie negalėtų nieko tiksliai atsakyti. Šiuo žodžiu mėtomasi pakankamai liberaliai.

Pilnas straipsni: PokerioMokykla.com PUSIAUSVYRA POKERYJE