Prezidento alga – projektas užbaigtas (pilna apžvalga)

Sveiki, primename, kad kovo mėnesį kartu su Gytis „peledazmogis“ Lažauninkas metėme iššūkį ir nusprendėme pamėginti uždirbti Lietuvos prezidento algą. Video apie patį iššūkį galite rasti žemiau.

Rezultatai

Gytis „peledazmogis“ Lažauninkas

Gytis puikiai pradėjo ir dar šauniau užbaigė paskutinį Gegužės „Prezidento algos“ mėnesį.

Gytis-Peledazmogis-Pokerio-Rezultatai

Taigi bendras paskutinio menesio rezultatas yra net 9318$, taigi pavertus į „mūsų“ valiutą = 8326€. Taigi paskutinį mėnesį Gytis uždirbo pusantro prezidento atlyginimo (1,53 karto).

Brilijant

Nors Brilijant apleido online pokerį, tačiau daug dėmesio skiria Live žaidimui.  Paskutiniai rezultatai iš Glasgow Unibet open 1100€ turnyro.

unibetopen

Šį kartą tik per plauką pritrūko iki didesnio laimėjimo 😉  Tiesa dar laimėjau vieną šoninį 150€ turą. Kas dar truputį papildė kelionės biudžetą. Dabar savaite Londone ir vietiniai cash game.

Viso projekto rezultatai

bendras

prezidento alga- full

Taigi bendras pliusas (neskaitant pokerstars.eu ir pokerstars.fr satelitų, kad neiškraipytų grafikų)  turime +19065$ pelną. Pavertus į eurus gaunasi 17043€  per tris mėnesius. Tai gaunasi 5681€ per mėnesį, vidutiniškai (dar nepriskaičiavus satelitų ir rakeback) gaunasi, tad Gytis pasiekė po 104%  prezidento algos. Sveikinam Gytį ir einam apžvelgsime satelitų pelną.

Satelitų pelnas

Per kovą Gytis papildomai iš satelitų uždirbo +1576€.   Video apie tai čia 

Per balandį Gytis papildomai iš satelitų uždirbo +2764€.

prezidento-alga-gytis-satai-04

Paskutinis mėnesis Gyčiui satelituose nebuvo toks pelningas, gegužės satelitų pelnas -700€.

Taigi, apibendrinant, projekto metu iš satelitų Gytis papildomai uždirbo 1576+2764-700=3640€.

Vien satelitų žaidimas prie uždarbio vidutiniškai pridėjo po 1213€ per mėnesį. Kas yra 4 minimalios Lietuvos algos. Taigi susumavus viską gaunasi 1213+5681 = 6894€/mėn, tai yra paskutinius tris mėnesius Gytis vidutiniškai uždirbo 126,6% prezidento algos.

Apibendrinimas

Tai turbūt mano pirmasis projektas kurį nusprendžiau daryti ne vienas. Pasikviečiau vieną jauniausių ir perspektyviausių Lietuvos pokerio žaidėjų Gytį Lažauninką ir vieną iš savo mokinių Andrių M., kuris deja pasitraukė iš mūsų projekto jau po pirmo mėnesio.

Visumoje nesigavo taip kaip norėjom, nes buvo planuoti pastovūs atnaujinimai kas savaitę, rankų kėlimai ir į blogą ir į grupes, taip pat ir daugiau grindinimo online. Tiesa, Gytis šią dalį įgyvendino tobulai, ačiū jam.

Tačiau, tai dar ne visi geri dalykai buvo ir daugiau, projekto metu buvo sugalvotas ir sėkmingai startavo projektas „PokerioMokykla.com„. Kuo toliau tuo daugiau įkeliam naujų video, vis daugiau ir daugiau prisijungia mokinių. Tikimės, kad kuo toliau tuo sėkmingiau įsisuks šis projektas.

facebook-coveris-pokerio-mokykla

Taigi, ačiū visiems už palaikymą 😉 Už palaikančius ir pašiepiančius komentarus.

2 Komentarai

Parašyti komentarą
 • Atsakyti

  Ramunas

  10 months ago

  Nezinau arman vienam pasirode bet ka pradeda Zigmas niekados nepabaigia iki galo…visi issukiai neispildyti o tiesiog numesti salin….

  • Atsakyti

   Brilijant

   10 months ago

   Sveikas, na tai labai naturalus procesas veiklos. Kaip ir versle, tik mazoji dalis projektu tampa rimtais verslais ir uzdirba daug $$. Taip ir su mano projektais, vieni uzbaigiami iki galo ir susilaukia didelio susidomejimo, kiti mirsta savo naturalia mirtimi, nes nesulaukia susidomejimo, treti buna specialiai nutraukiami nes pritruksta laiko ar motivacijos, o gal tiesiog norima imtis naujos iniciatyvos. Neimanoma baigti visu projektu 100% kuriuos pradedi. Taciau kiekvienas projektas vis kazko naujo ismoko ir atveria naujas galimybes.

   Del nepabaigtu projektu tai cia irgi galima gincytis, nes mano nuomone projektas „prezidento alga“ buvo pilnai uzbaigtas, tiesa nebuvo pilnai ispyldytas, nes as nezaidziau paskutini menesi online. Taciau projekta puikiai ilpilde Gytis „peledazmogis“ kuris puikiai irode, kad galima uzdirbti prezidento alga daug grindinant online mazu ir vidutiniu ipirku turnyrus.

   Taip pat mano ankstesni projekta, kaip „Olympic poker issukis“ buvo pilnai igyendintas ir uzbaigtas, tas pats ir su „Triobet issukiu“. Taigi pasakymas, kad neuzbaigiu projektu gana netikslus 🙂 Tiesa projektas „3-max“ buvo visiskai nutrauktas pritrukus motivacijos ir isvaziavus i didele live serija Juodkalnijoje.

   Bet siaip man labai patiko tavo pastaba, nes as pats tikrai noreciau, kad mano projektai butu 100% uzbaigiami ir visu butu sekmingi 🙂 Taigi puiki proga ateityje labiau pasistengti ir pasitempti 😉

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras