Prezidento alga – balandžio I savaitė.

Taigi startavo mūsų projekto “Prezidento alga“ antrasis mėnuo. Kaip sekėsi kovo mėnesį galite pamatyti šiame video: I – menesio apžvalga.

Vėlgi didelis ačiū visiems už palaikymą, jo susilaukiam tikrai daug. Tačiau taip pat susilaukiam ir nemažai kritikos. Vienas pagrindinių momentų, kuris buvo išsakytas mums asmeniškai po pirmojo mėnesio. Tai, kad „kodėl mes neskaičiuojam visų Gyčio rezultatų, o vienam tinkle imam iki 11$ kitam iki 25$ ir t.t.??“

Projekto idėja buvo aišku parodyti, kad įmanoma užsidirbti pinigų ir lošiant tik mažas įpirkas, tačiau patys pastebime, kad kuo toliau tuo tos ribos plečiasi. Tas pats ir man, nors pačiame pirmame projekto video minėjau, kad bus žaidžiami 1-4$ satelitai, tačiau pats pradėjau lošt ir po 5$ ir net po 8$ turbo satelitus, kas tikrai gaunasi ne pigios įpirkos.

Taigi, kad išvengti tokių nesusipratimų balandžio ir gegužės mėnesiais, pasitarę su Gyčiu nusprendėme, kad nuo šio mėnesio trackinsime visus mūsų sužaistus turnyrus. Bus daug paprasčiau ir jums stebėti mūsų rezultatus internete ir mums patiems lengviau juos pateikti ir nekils neaiškumų, kodėl vieną turą priskaičiuojame, o kito ne.

Balandžio mėnesio rezultatai

Gytis „peledazmogis“ Lažauninkas

Na Gytis šį mėnesį iškart ėmė jauti už ragų. Tiesa, svarbu prisiminti, kad kovą mes abu taip pat startavome stipriai ir labai pelningai, tačiau poto abiems sekė nuosmukis. Tad tikiuosi šis mėnesis bus kitoks ir Gytis prezidento algą viršys net kelis kartus. Taigi rezultatai ir grafikai 🙂

Gycio-peledazmogis-Lazauninko-rezultatai-balandzio-I-sav

 

Taigi viso turime 925+351+7377 = 8653$ = 8186euras.  Iš tikro labai džiaugiamės kylančiu dolerio kursu, nes nuo to tiesiogine prasme didėja ir mūsų alga. Taip pat reikia dar paminėti, kad šitie grafikai ir rezultatai yra be satelitų. Tiesiog satelitai labai iškreipia grafikus, tad juos pridėsime gale mėnesio rankiniu būdu kartu su rakeback.

Per plauką nuo SCOOP čempiono titulo. 

Scoop titulas

Gytis peledazmogis Lazauninkas per plauka nuo cempiono titulo

 

 

Viena iš Gyčio laimėto turnyro rankų, įdomus būtų jūsų komentaras. Gycio ranka-2

 

Gycio-ranka

 

Zigmas „Brilijant“ Pekarskas

Šiuo atveju aš pasirinkau kitokią liniją. Nusprendžiau keletą dienelių pailsėti nuo pokerio po nesėkmingo kovo mėnesio. Kartais labai gerai yra pailsėti nuo aktyvaus žaidimo ir skirti savo dėmesį kažkur kitur. Taigi šią savaitę šiek tiek prisiminiau lažybas. Žiūriu į tai mėgėjiškai, statau daugiau savo malonumui, per didelius čempionatus, tačiau ši savaitė tikrai buvo sėkminga, investuota buvo keli šimtai eurų, pakeltas bankroll kelis kartus. Tai labai šauniai nuteikia prieš naują pokerio mėnesį 😉

Brilijant-lazybu-statymai

Laikas panaudotas prasmingai

Kol ilsėjausi nuo aktyvaus žaidimo, taip pat aktyviai dirbau prie naujo mūsų su Gyčių projekto „pokerio mokykla“ Sukurtas uždaras forumas, pirma video serija apie PokerTracker ir Holdem manager. Buvo nupiešti pirmos dalys mūsų būsimo projekto.  Taigi

pokerio mokykla

 

PokerStars atnaujinimas

Taigi pailsėjęs, atsigavęs nusprendžiau  grįžti vėl prie pokerio stalų ir išvydau štai tokį pranešimą.

Pradžioje masčiau, kad gal čia mano pc grybauja, tačiau jau po keletos minučių pradėjo rašyti mokiniai, kad susiduria su panašiomis problemomis.  Taigi, tą vakarą sesiją turėjau atidėti.
problemos su prisijungimu

 

 

Problemos prasidėjo su PokerStars platforma po jų paskutinio įrangos atnaujinimo, visi forumai mirga nuo klausimų PokerStars atstovams su esminiu klausimu „kas atsitiko?“ ir „kada vėl veiks viskas normaliai?“. Tiems kas nežaidžia PokerStars ar tie kas nesusidūrė su problemom šią savaitę, tai trumpai, kažko grybauja atnaujinimai ir pastoviai atjunginėja (disconektina) stalus.  Ypač tai nepalanku satelitų žaidėjams, nes gali būti, kad pridarai daug rebuy ir tave atjungia ir išmeta iš turo likus kelioms minutėms iki addon.

Geriausia situacija iliustruoja kelios žinutes, kurias gavau per skype iš mokinių.

problemos su poekrstars
problemos su poekrstars-2

 

Taigi sąmoningai nejungiau ir nedariau pokerio sesijos savaitgalį, šeštadieni – sekmadieni, nes labai bijojau prarasti dalį $ vien dėl problemų su PokerStars serveriais. Tai gavosi dar porą dienų poilsio ir laisvesnė mėnesio pradžia 😉 Taigi, pirmą kartą prie stalų ketinu atsisėsti šiandien vakare 😉 Kitą savaitę jau išvysite ir mano rezultatus. Kol kas šio mėnesio rezultatai:

Brilijant-balandzio-menesio-pirma-sav-rezultatai

 

Andrius „zaibas3000“ 

Trumpai, kolkas zaibas3000 nesiseka atsistatyti

zaibas3000-pokerio-rezultatai-balandis-1-sav

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras