Pokerio mokymai pradedantiesiems

Ką gausite:

SnG Naujoko paketas [Tinka ir MTT].

Daugiau negu 15 pamokų [15h+] kursas.    +   Pokerio psichologijos paketas  6 pamokos [6h+]

Kam tinka šitas paketas? Visiems, kas minusina arba breakevina (žaidžia „ant savų“ ar nedidelio pliuso). Visiems, kas pagaliau nori pradėti pliusinti, išsikapstyti iš minuso, uždirbti papildomas arba didesnes pajamas iš pokerio. Pamirškit viską, ką žinot, ką skaitėt ir žiūrėjot, jeigu neįveikiat mažų sng/mtt limitų savo pastangomis, vadinasi, reikia viską pertvarkyti jūsų žaidime iš naujo. Tad šie pokerio mokymai skirti būtent jums.

Mokymų programą sudaro: 

 • Įvadas į SnG/MTT pokerį, svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti [1h] (Bankroll management, pozicija, mokymosi ir disciplinos svarba, pinigų uždirbimo pokeryje supratimas);
 • Žaidimas Early stage.*  [2h+];
 • Pokerio matematikos kursas;
 • Žaidimas Middle stage.* [2h+];
 • Žaidimas po flopo.*  [2h+];
 • Žaidimas Late stage.* [2h+];
 • Hu žaidimas.* [2h+];
 • Pagalbinių programų tvarkymas ir naudojimas [1h];
 • Savarankiško tolesnio tobulėjimo plano sudarymas  [1h].

*:  Dviejų ir daugiau pamokų ciklai, susidedantys iš 1 teorinės pamokos ir 1 ar daugiau jūsų žaidimo analizės [praktika].

+ Papildomai – pokerio psichologija [5+h]:

 • Įvadas į tilt, tilto supratimas ir atpažinimas.
 • Kodėl mes tiltinam?
 • Kaip kontroliuoti tilt.
 • Kaip demonstruoti psichologiškai stabilų žaidimą.

(Realūs ir veikiantys pratimai bei  metodai).

Mokinys gauna visą reikiamą  medžiagą:

 • Straipsniai: lietuvių kalba;
 • Knygos: anglų arba rusų kalbomis;
 • Video: lietuvių / anglų / rusų kalbomis.

Ko tikėtis: Po viso kurso, jeigu sąžiningai atliksite užduotis ir namų darbus bei atkreipsite dėmesį į mano pastabas, turėsite reikiamus pokerio pagrindus bei suformuotus įgūdžius įveikti  SnG ir MTT [iki 20$].

Mokymų eiga: Sudaromas individualių užsiėmimų grafikas, t.y. suderiname jums ir man patogų laiką, nuo 12h iki 02:00h LT laiku. Galimi gyvi susitikimai, gyvos pamokos. Pirmiausia vyksta įvadinė pamoka, kurios metu išdėstomi visi kertiniai principai ant ko stovi visas pokeris, išdėstoma mokymosi eiga, supažindinama su pamokose naudojamomis programomis.

Toliau vyksta teorinė pamoka, pvz.: apie žaidimą burbulo fazėje (late stage), gaunate namų darbus. Po paskaitos savarankiškai žaidžiate, bandote pritaikyti įgytas žinias, tada detaliai analizuojame jūsų žaidimą, taisome klaidas – aiškinamės, ką ne taip supratote, ką praleidote, atsakinėju į jums iškilusius klausimus. Skiriami namų darbai ir vėl dirbate savarankiškai.

Nuo ko priklauso rezultatas: Nuo jūsų įdėto darbo ir pastangų. Tai nėra kažkoks „auksinis“ ar „stebuklingas“ paketas, kur jūs, išklausę mane, uždirbsite papildomas pajamas iš pokerio. Pats mokinys turi investuoti papildomą laiką tiek į ruošimąsi, tiek į žaidimą. Atlikinėti namų darbus, skaityti papildomą literature ir, svarbiausia, keisti savo žaidimą pagal mokymų programą. Aš jums galiu tik parodyti ir paaiškinti kaip laimėti, tačiau laimėti prie pokerio stalo [t.y. atlikti teisingą sprėndimą] turėsite jūs patys.

Kalbos: Programa gali būti dėstoma lietuvių ir, esant reikalui, rusų kalba.

Mano paskutiniai treneriai:

Pimpindonks [SnG regular]

n0bigdeal [SnG Turbo]

Mano rezultatai:

Online:   [+19000$]

Live: [Virš +40000lt]

Kontaktai:

Skype: Brilijant

Mail: pekarskas@gmail.com

Atsiliepimai: 

Simonas (PokerStars: Instinctas)

Sveiki, taigi nusprendziau ir as palikti atsiliepima.Pradejau mokintis pas brilijant ir jo komanda nepilnai pries metus ir galiu pasakyti tai buvo pats didziausias zingsnis siekiant pokerio karjeros, ir stai dabar tik pabaigiau kontrakta.Labai gerai susibendravom su visais:) Zigmas(brilijant) labai malonus zmogus, idejo daug
darbo mokinant kitus, labai geras psichologas, jo psichologines pamokos labai padejo ne tik prie pokerio stalu, bet ir gyvenime, motyvuodavo kai budavo sunku, geba puikiai ir aiskiai perteikti informacija.
.Nebuvo nei vieno nesusipratimo, viskas vykdavo sklandziai.Aisku jei neskiriat 100% savo laiko ir neatiduodat saves pokeriui, tai joks mokytojas jusu neismokins teigiamai zaisti, didzioji dalis taip pat priklauso ir nuo jusu paciu, neuztenka vien noro.Visiems kurie nori rimtai visa tai pradeti rekomenduoju si zmogu!

Galiu pasakyti,kad tai tapo mano mylimu darbu ir visos mano gaunamos pajamos yra is pokerio!
Tad labai dekoju Brilijant ir jo komandai!

Tikejimas+noras+darbas ir gaunamas rezultatas – sekme

Stai mano grafikas(all time, raudona linija nuo kurios pradejau mokintis)

instincto grafikas

Mano sritis buvo 180man stai 180man grafikas

http://i.imgur.com/6GXU0v0.jpg

Edgaras (PokerStars: Pazastukas)

„Sveiki. Taigi nusprendžiau prisidėti ir aš prie atsiliepimų apie „Brilijant“ mokymus. Pradėjau pas šį puikų žmogų mokytis beveik visiškai nuo nulio ir šiuo metu esu 110% jam skolingas, bei labaidėkingas, jog padarė ir manęs laimintį žaidėją. Iki tol mano supratimas apie pokerį lyginant su dabartimi buvo visiškas 0. Kuomet pradėjau mokytis pas „Brilijant“ ir jo komanda mano supratimas apie pokerį pasikeitė 360*kampu. Tai mokytojas, kuris ne tik puikiai sugeba perteikti informacija (kas yra labai svarbu, nes ne visi sugeba, (iš patirties)), tačiau ir puikiai padeda tvarkytis su psichologija, kuomet atrodo tuojaus palūši. Ankščiau net negalvojau, jog tiek gali lemti psichologija pokeryje. Tad šis žmogus ne tik puikus pokerio žinovas, profesionalas, bet ir tikrai geras psichologas pokerio atžvilgiu. Tiesiog neįsivaizduoju geresnio mokytojo už Zigma ir jo komanda. Rekomenduoju šį mokytoja 110%. Tikrai nepasigailėsite. Čia mano grafikas nuo pat pradžių kai pradėjau žaisti pas „Brilijant“ ir jo komanda:http://s12.postimg.org/kjuot6ru5/Brilijant.jpg
Pradėjau 0.50$ Turbo 45, tada perėjau į 2.5$ Turbo 180 ir galiausiai į 3r 180.“
Brilijant-grafikas

Šarūnas (PS: Number5_lt)

„Puikus mokytojas-treneris-psichologas. Puikiai ir aiskiai isaiskina pokerio ABC. Buvau stabiliai minusuojantis zaidejas, kol nepatekau pas Zigma i rankas. Po jo ir jo komandos mokymu tapau perspektyviu pliusuojanciu zaideju. Turejau veliau pamoku pas kitu mokytoju, tai Zigmo ir jo komandos mokymai paliko zymiai geresni ispudi, nes Zigmas labai prisitaiko prie savo mokinio ir labai atsakingai ziuri i savo darba. Taip pat pamokos vykdavo skalndziai ir nurodytu laiko, nieka nebuvo problemu kad neivyktu pamoka. Visiem rekomenduoju si nuostabu mokytoja, jei norite tureti perspektyvu pokeryje.
Cia mano grafikas pries Zigmo pamokas:http://i.imgur.com/ruNd5kw.png
O cia grafikas kai patekau i Zigmo rankas:http://i.imgur.com/DJKUWUk.png
Is pradziu zaista 0.5$ 45man SNG 100game, 2.5$ 180man 500game ir paskui 3.5r 180man

Šarūnas“

Grafikas mokymų metu:

sarunografikas

Mantas: (PS: Manchius)
„Sveiki,
Noriu pasidalinti savo patirtimi apie suteikiamas pamokas. Puikus pokerio mokymai, puikus pokerio mokytojas. Pokerio karjera prasidejo butent ftp platformoje ir labai dziaugiuos, kad laiku radau si zmogu ir jis suteike gausybe ziniu bei pamoku, kuriu deka SNG sugebejau pasiekti rezultatu. Visas pagrindas sng zaidimui buvo sudetas butent sio zmogaus, klausydamas patarimu vis tobulejau ir kilau limitais po truputi. Grafikai yra sudeti siame psl, nick: Mulatas, Manchius. Tad jums patiems spresti ar imti pamokas, taciau pilnai zinau, kad sis zmogus gali padeti jums judeti pirmyn uztikrintai ir padeti jums tobuleti.“
Manchius
Mulatas
 
Regis: (PS: regiux)
 „Visa mano sėkminga pokerio karjera prasidėjo nuo „Brilijant“ mokymų. Susipažinęs su šiuo žmogumi nežinojau net kas yra SNG turnyrai. Zigmas pateikė visą informaciją „ant lėkštutės – beliko tik valgyti :)“. Visus sudėtingus pokerio pagrindus pateikė paprastai, aiškiai ir suvokiamai. Darbas su juo buvo vienas malonumas, kadangi sugebėjo prisitaikyti prie manęs. Mokymai vyko lanksčiu grafiku, pamoku skaičius pagal poreikį. Žmogus turi talentą aiškiai pateikti informaciją, palaikyti sunkiomis akimirkomis (downswing), suteikti motyvacijos judėti į priekį, pateikdamas realių, gyvenimiškų pavyzdžių. Išvada – Puikus mokytojas.“
 
Vilma: (PS: Aridhy)
„Pradejau mokytis pas Brilijant nuo sausio vidurio ir nuo to laiko mano zaidimas pagerejo net nzn kiek kartu.Stai mano grafikai, melyna linija pazymejau mazdaug ta vieta kur pradejau mokytis:
Pokerstars (Aridhy) uz linijos 0.25$ 45man ir mtt, veliau 1$ 45man ir paskutinius ~150 game 2.5$ 90man:
http://imageshack.us/photo/my-images/208/displaygraphg.png/
Everest (Aridhy1) mtt 1-10$:
http://imageshack.us/photo/my-images/705/displaygraph1b.png/Aisku suzaista ne itin daug, taciau tendencija matosi – profitas ir zinios tik dideja:)2-4 kartus per menesi padarom pamokele, kokio nors sng istorijos perziura per pokertracker, teamviewer ir skype. Kartais prisijungia dar vienas ar kitas Brilijant mokinys (Pokerstars nickai: Regiux, Trycagalvis, ju grafikai grazesni nei mano :) ) nes siuo metu zaidziam tuos pacius sng.Taigi jeigu nori pagerinti savo zaidima, tikrai verta pasiimti bent kelias pamokas:)“