Pokerio mokykla

Tapk laiminčiu pokerio žaidėju šiandien!

Pokerio mokykla – tai

 

Pokerio video

Mokomieji pokerio video, bei pačių trenerių žaidimo vaizdo įrašai.

 

Rankų apžvalgos

VISAS jūsų įkeltas rankas pakomentuos pokerio profesionalai.

 

Pokerio strategija

Paskutinės online ir live žaidimo tendecijos.

 

Pokerio psichologija

Kaip išlikti disciplinuotam. Pratimai kaip geriau išlaikyti savo dėmesį, A-game.

 

+BONUSAS
Kiekvienam prisijungusiam kokybiškos 100% plastikinės kortos dovanų!

Kodėl mes?

 


4metai
4 metai – bendra mokymų patirtis daugiau negu 4 metai.

100+ mokinių
100+ mokinių – per 4 metus apmokyta daugiau negu 100 pokerio žaidėjų

1 milijonas pelno
Milijonas – bendri mokinių laimėjimai jau viršijo milijoną litų.

85%
85% – 85% besikreipusių mokinių pagerino savo žaidimą.

Bukprofesionalas.com mokyklos treneriai

wsop_braclet

Zigmas „Brilijant“ Pekarskas

Bukprofesionalas.com įkūrėjas. Jau 5 metai gyvenantis tik iš pokerio pajamų žaidimo gyvai (turnyrai+cash) ir online (sng+satai), pokerio mokymai, žaidėjų rėmimas (stake). Daug keliaujantis po pokerio žaidimus užsienyje. Brilijant yra sukaupęs kelių metų sėkmingų mokymų patirtį, prisidėjęs prie dabar žinomų Lietuvos žaidėjų karjeros pradžios. Brilijant daugiausia dėmesio savo mokymuose skiria pokerio psichologijai, teisingam pokerio pagrindų įsisavinimui, laiminčio (pelningo) mąstymo suformavimui.

Brilijant specializacija: Satai, SnG (18-45man) psichologija, live turai, kūno kalba.

 

Gytis

Gytis „peledazmogis“ Lažauninkas

Vienas jauniausių ir talentingiausių Lietuvos žaidėjų, tik prieš metus baigęs mokyklą, olimpiadų prizininkas. Gyčio internetinio pokerio laimėjimai jau perkopė 300 000lt (135 000$). Gytis ne tik puikiai pats susitvarko pokeryje, tačiau tuo pačiu ir sėkmingai dalinasi savo patirtimi bei laimėjimo strategijomis su mokiniais. Per paskutinį pusmetį Gytis sėkmingai dirbo su daugiau negu 50 mokinių.

Gyčio specializacija: SnG (180 man), Turbo MTT, Satai.

Bendras gycio grafikas

 

Bukprofesionalas.com mokiniai ir jų atsiliepimai

Simonas (PokerStars: Instinctas)

„Sveiki, taigi nusprendžiau ir aš palikti atsiliepimą. Pradėjau mokintis pas Brilijant ir jo komandą nepilnai prieš metus ir galiu pasakyti, tai buvo pats didžiausias žingsnis siekiant pokerio karjeros, ir štai dabar tik pabaigiau kontraktą. Labai gerai susibendravom su visais 🙂 Zigmas (brilijant) labai malonus žmogus, įdėjo daug darbo mokinant kitus, labai geras psichologas, jo psichologinės pamokos labai padėjo ne tik prie pokerio stalų, bet ir gyvenime, motyvuodavo kai būdavo sunku, geba puikiai ir aiškiai perteikti informaciją. Nebuvo nei vieno nesusipratimo, viskas vykdavo sklandžiai. Aišku jei neskiriat 100% savo laiko ir neatiduodat savęs pokeriui, tai joks mokytojas jūsų neišmokins teisingai žaisti, didžioji dalis taip pat priklauso ir nuo jūsų pačių, neužtenka vien noro. Visiems kurie nori rimtai visa tai pradėti rekomenduoju šį žmogų!

Galiu pasakyti, kad tai tapo mano mylimu darbu ir visos mano gaunamos pajamos yra iš pokerio!
Tad labai dėkoju Brilijant ir jo komandai! Tikėjimas+noras+darbas ir gaunamas rezultatas – sėkmė.

Štai mano grafikas (all time, raudona linija nuo kurios pradėjau mokintis)“instincto grafikas

Mindaugas (PokerStars: mindutis)

„Su Gyčiu dirbu jau daugiau kaip pusę metų. Esu labai patenkintas rezultatais ir žiniomis, kurias gaunu mokymų metu. Jis padėjo suprast kas ištikrųjų yra pokeris ir kaip jis žaidžiamas online, nes iki to mano žaidimas, nors ir nešantis pelną, buvo tik mygtukų spaudinėjimas. Gytis puikiai išmano savo sritį ir duoda daug patarimų, kurie padeda gerinti savo žaidimą. Pats visada stengiasi tobulėti kaip žaidėjas, dėl to visada mokiniai sužino naujausias žaidimo subtilybes, tendencijas, kas leidžia padidinti savo pranašumą žaidžiant pokerį. Manau, kad tai puikus pavyzdys ką galima pasiekti sunkiai dirbant, mokantis ir tobulėjant bei turint tokią didelę aistrą šiam žaidimui. Mano rezultatai dirbant su Gyčiu:“

Mindutis

Mindutis

 

Su Gyčiu dirbam jau pusmetį. Esu ne tik patenkintas savo pasiektais rezultatais ir įgytomis žiniomis, kurias gaunu mokymų metu, tačiau būtent mokymai man padėjo suprasti ir įtvirtinti žinias apie pokerį, jo subtilybes žaidžiant „online“. Analizės metodo pagalba Gytis supažindina ne tik su naujausiomis žaidimo subtilybėmis, tendencijomis, tačiau skatina kritiškai pažvelgti į savo klaidas, ieškoti analitinių sprendimo būdų, jas taisyti. Tai puikus pavyzdys ką galima pasiekti turint aistrą šiam žaidimui, sunkiai dirbant, bei nuolatos gilinant žinias.

Video apie tai ką gausite prisijungę į pokerio forumą:

 

Prisijungimas į mokyklą: kaina

Prisijungimo mokestis (vienkartinis)
99 € (341Lt)
Abonentinis mokestis
19 € /mėnesį (65,55Lt)

registruokis_žalias

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kokie žaidimo tipai bus komentuojami/mokomi? 

Gyčio specializacija yra turbo tipo turnyrai, turbo mtt, turbo sng 180man ir satelitai. Brilijant specializacija yra satelitai, turbo sng 18-45man, pokerio psichologija ir gyvi turnyrai. Tačiau, jeigu jūs nematote čia savo norimos disciplinos, susisiekite su mumis ir mes pasistengsime surasti jums trenerį.

Kas yra vienkartinis prisijungimo mokestis ir kodėl jis taikomas? 

Prisijungimo mokestis yra skirtas apsaugoti informaciją nuo lietuvaičių labai pamėgtos kopijavimo schemos. Taip pat atrinkti tuos žaidėjus, kurie turi didelę motivaciją mokintis, kad išvengti bereikalingos taršos forume. Prisijungimo mokestis yra vienkartinis ir vieną kartą žaidėjui sumokėjus jį, daugiau jo mokėti nereikės.

Kodėl yra abonentinis mokestis? 

Abonentinis mokestis mokamas nuo antrojo mėnesio narystės. Už abonentinį mokestį jūs gausite naujus trenerių mokomuosius video, naujus straipsnius ir bus komentuojamos visos jūsų rankos.

 Kas bus jeigu nesumokėsiu abonentinio mokesčio? 

Jūsų narystė pokerio mokykloje bus sustabdyta iki tol kol pageidausite ją atnaujinti sumokėję abonentinį mokestį.

Ar galiu sustabdyti narystę pokerio mokykloje? 

 Taip, kada tik norite neribotam laikui, pvz.: jeigu vasarą mažiau žaidžiate pokerio, vasarą galite sustabdyti savo narystę mokykloje.

 Ar galime keliese su draugais „susimesti“ ir nusipirkti narystę? 

Griežtai ne, vieną narystę skiriame vienam žmogui, dviems IP adresams. Mokyklos administracija pasilieka teisę griežtai šalinti iš mokyklos narius esant šiam pažeidimui, negrąžinant jokių sumokėtų mokesčių.

 Ar šita veikla legali? 

Taip, mes dirbame pagal individualios veiklos verslo liudijimo numerį, veikla: mokymas.

Kokiais būdais galiu sumokėti? 

Praktiškai visais įmanomais. Galima pinigus pervesti per Lietuvos bankus, per mekėjimai.lt sistemą, per paypall, skrill, netteler mokėjimo sistemas. Taip pat galima atsiskaityti naudojant PokerStars / FullTilt / 888poker sąskaitas. Taip pat galimas atsiskaitymas ir grynais, susitikus Vilniuje (išrašomas pinigų priėmimo orderis).

 

 

Video su visais pagrindiniais klausimais

Susiekti su mokykla
Mokyklos kontaktai:

el.pastas: g.lazauninkas@gmail.com
tel.nr: +370 621 95554

Iškilo klausimų? Užduokite juos mums:

Vardas

Telefonas

El. paštas

Žinutė