Kaip žaisti pokerį

Sveiki, sulaukiu begales klausimų apie tai, kur geriausia žaisti pokerį? Kokias pagalbines programas naudoti? Kokiuose mokymų puslapiuose registruotis? ir pan.

Taigi nusprendžiau sukurti atskirą puslapį, kuriame sudėčiau visą šitą informaciją, tiek pokerio tema, tiek mokymosi, tiek pačio blogo rašymo.

Svarbu! Šiame puslapyje tik mano paties patikrintos programos ir puslapiai, tik tie kuriuos aš pats naudoju, pasitikiu ir rekomenduoju savo mokiniams!

Kai kuriuos iš žemiau pateiktų nuorodų yra affiliate linkai. Nors jums tai papildomai nieko nekainuos, tačiau registruodamiesi per mano nuorodas uždirbsite man kelis $ (nes aš jus atvedžiau į jų puslapius). Taip paremsite šio blogo vystymą ir padėsite jam gyvuoti toliau. Taip pat tai nėra pardavimų puslapis, dar kartą noriu pabrėžti, kad visi čia išvardinti dalykai yra mano patikrinti ir rekomenduotini, tačiau naudokitės/investuokite į juos tik, jeigu jums tikrai to reikia. Ačiū jums 😉

Kur žaisti pokerį?

Labai norėčiau su jumis pasidalinti savo Top3 ar Top5 pokerio kambarių sąrašu ir parašyti kur ką geriausia žaisti, tačiau dėl Lietuvos Respublikoje galiojančių lošimų įstatymų negaliu to padaryti 🙁 Taigi tikiuosi, kad greitai galėsiu tai padaryti.

Labiausia rekomenduotinos programos

PokerTracker-4

PokerTracker 4 – Mano paties ir  90% mano mokinių naudojama pokerio analizės programa. Tinkamai naudojant super galingas įrankis skirtas tiek savo žaidimo analizei, tiek oponentų stebėjimui (HUD) tiek automatiniam užrašų rinkimui (NoteTracker) ir kitoms naudingoms funkcijoms. Kuo PokerTracker 4 skiriasi nuo kitų analizės programų, tai savo itin sklandžiu ir greitu veikimu.

tableninja-IITableNinja II  –  dar viena programa su kuria dirbu jau daug metų (pradžioje su TableNinja I). Programa skirta tiems kas žaidžia daug stalų vienu metu, t.y. vadinamiesiems grinderiams. Programa automatiškai keičia stalų dydžius pagal mūsų iš anksto nustatytus išdėstymus ir dydžius, spaudžia „I am back“ mygtuką, spaudžia automatiškai time banką. Taip pat turi hot keys funkciją, t.y. galima susikonfigūruoti, kad veiksmai fold/call/bet/raise  būtų atliekami klaviatūros paspaudimais (nereikia pelės), tiesa dabar šita funkcija turi ir PokerStars klientas.

equilab-analyserPokerStrategy Equilab – Pokerio šansų skaičiavimo programa, galite palyginti kortas viena su kita, kuri pirmauja, kiek jūsų korta turi prie tam tikro range (kortų imtis), arba pagilintos funkcijos pagal flopą, galima analizuoti oponento range ir žiūrėti, kokia jo tikimybė „hitinti“ ant tokio boardo.

 

ICM-ICMIZERICMizer – skirta skaičiuoti push/fold  ir call/fold situacijoms. Icmizer ypač aktualu ICM situacijoms (kai pinigų šuoliai pradeda daryti įtaką mūsų sprendimams). Norint atlikti tokius skaičiavimus patiems, reiktų labai gero pačio ICM modelio supratimo ir gerų bent bazinių matematikos žinių ir daugybės daugybės laiko, o programa viską atlieka per keletą sekundžių, išveda jums ne tik kurie sprendimai +/- EV, bet ir parodo kiek konkreti korta uždirba ir t.t.  Tinkamai naudojant tai mirtinas ginklas, SnG ir MTT žaidėjams.  Aš pats ir visi mano mokiniai naudoja ICMizer.

sharkscope-com

Sharkscopeinternetinis pokerio duomenų puslapis, kuriame saugoma 95% ir daugiau visų pokerio turnyrų. Renkama statistika apie kiekvieną SnG/MTT žaidėją. Labai naudinga programa skanuojant kitus žaidėjus ir tiriant savo oponentus prie stalo. Kiekvienas vartotojas turi nemokamus 5 patikrinimus per dieną. Tačiau narystė kainuoja irgi nebrangiai gal 10-15$ mėn. Turint narystę savo žaidimą galima analizuotis visais pjūviais, pagal turnyrus, pagal dienas, valandas, ipirkas, žaidėjų skaičių, struktūrą ir t.t. Turbūt visi MTT ir SnG žaidėjai naudoja šią programą.

Bonus:  Video plačiau apie visas programas, jų privalumus ir trūkumus

Pokerio knygos:

Žemiau rasite mano rekomenduotinų pokerio knygų sąrašą. Visos rekomenduotinos knygos yra paties perskaitytos, patvirtintos laiko ir kitų žaidėjų komentarais, kitaip, atrinkta tai kas yra geriausia. Aš pats mėgstu knygas popieriniame variante, taigi dauguma knygų užsisakau iš amazom.com ,tačiau paskutiniu metu daug keliauju, tai keičiu įpročius ir pradedu naudoti kindle, tai dar viena mano rekomendacija tiems kas nori skaityti pokerio knygas.

>>> Mano rekomenduotinų pokerio knygų sąrašas  <<<

(ruošiama)

 

Amazon-kindle

Amazon kindle – tai mažas, patogus, nešiojamas knygų skaitytuvas. Aišku pirmiausia reikia mėgti skaityti ir lavintis, tada galvoti apie tokį pirkinį, tačiau tiems kas negali gyventi be knygų (kaip Brilijant), tai geriausias draugas ypač kelionėse. Visa knygų biblioteka kartu su jumis, ilgai laikanti baterija (savaitėmis) ir galimybė skaityti net ir pritemus (sviečiantis ekranas). Vėlgi kaip minėjau rekomenduoju tik tą, ką pats naudoju ir kuo esu patenkintas.

 

Kitos programos:

Holdem manager 2Holdem Manager – Dar viena pokerio analizės programa, kuri atlieka tas pačias funkcijas kaip ir PokerTracker 4. Holdem Manager programa yra skirti analizuoti savo žaidimą, stebėti oponentų žaidimą prie stalo (hud`as). Analizuoti savo žaidimą naudojant įvairiausias filtrų ir reportų  galimybes.  Taip pat Holdem Manager turi labai platų papildymų spektrą, nuo automatinių note rinkimo programų, iki programų, kurios skenuoja stalus ir ieško silpnesnių žaidėju ir stalų.  Tiesa visos papildomos funkcijos kainuoja papildomus pinigus.

Note-caddy-edgeNoteCaddy EdgeTai vienas iš aukščiau minėtų Holdem Manager papildymų už papildomą kainą. NoteCaddy programa automatiškai renka note apie žaidėjus prie stalo, fiksuoja jų žaidimo tendencijas. Kaupia visą informaciją ir pateikia vartotojui suprantama kalba, pvz.: rodo kaip subalansuotas op. 3-bet range, kaip subalansuoti atidarymo range, kaip žaidėjas linkęs blefuoti ir pan.  Programa labai naudinga. Tačiau reikia turėti begale sužaistų rankų, kad informacija taptų apčiuopiama.

 

SnG-Wizard-Push-FoldSnGWizard – tai programa, kuri skaičiuoja push/fold ir fold/call situacijas, kaip jau ankščiau minėtas ICMizer. SnGWizard buvo sukurtas daug anksčiau negu ICMizer, tad jo privalumas didelė patirtis. Tačiau nei viena nei kita programa nenusileidžia savo galimybėmis.  Tačiau aš pats visą laiką naudojęs SnGWizard nuo 2014 pradžios visiškai perėjau prie ICMizer.

Puslapis nuolat atnaujinamas ir papildomas (paskutinis atnaujinimas 2015.05.27)