Gytis „peledazmogis“ Lažauninkas

Sveiki, bukprofesionalas.com plečiasi ir norėčiau su didžiausiu džiaugsmu pristatyti jums naują komandos narį! Gytį Lažauninką „peledazmogi“. Kartu su Gyčiu bendradarbiaujame jau beveik metai įvairiose pokerio projektuose, pokerio mokymuose. Tad 2015 metais nusprendėme dar labiau apjungti savo jėgas ir ketiname pokerio bendruomenei pateikti net kelis naujus pokerio projektus. Du pokerio žaidėjai ir mokytojai juk geriau negu vienas 🙂  Taigi trumpas interviu su Gyčiu apačioje, o naujus projektus jau išvysite kovo mėnesį.

Gytis

1. Kada pradėjai žaisti pokerį? Kokie buvo pirmieji žingsniai?

Sveiki, turbūt pirma reiktų prisistatyti. Esu 19-metis vilnietis Gytis Lažauninkas. Pirmą kartą apie pokerį sužinojau maždaug prieš gerus du metus, tačiau tada net neįsivaizdavau kas tai ir su kuo valgoma, po kelių mėnesių pradėjau gilintis ir žaisti su draugais pramogai tiesiog iš centų ir tada nusprendžiau išbandyti internetinį pokerį. Kažkokio tikslaus pirmo depozito nebuvo, po pirmų įneštų 50$ sekė dar keli depozitai po 50-100$, sekėsi tikrai prastai nes mėčiausi po žaidimus ir t.t, kol įsidėjau apie 500$ ir pradėjau laikytis BRM (kapitalo valdymo taisyklių).

2. Papasakok apie Gytį. Kas jis toks, koks jis, kaip matai save iš šono?

Manau, kad esu šiek tiek darboholikas, stengiuosi žaisti kuo daugiau sesijų, taip pat turiu daug mokinių ir įvairių projektų, tačiau tikrai nepamirštu gero laisvalaikio, kuris, turbūt kai kuriems bus keista, nėra klubai ir vakarėliai, bet geras kinas su draugais, ar pasisėdėjimas restorane. Visada stengiuosi pasiekti užsibrėžtų tikslų ir nebijau nudegti, nors taip jau ir yra buvę, bet nebijau dar kartą nerti į kažką naują, kas gali būti naudinga ir įdomu. Pripažinsiu, kad esu maximalistas ir iš visur siekiu išpešti viską, laimėti tai ką įmanoma ir niekada nelikti pralaimėjusių gretose, nesvarbu, tai rimtos varžybos ar draugiškas papramogavimas ir dėl to manau kartais užknisu savo draugus

3. Kokioje vietoje pokeris yra tavo gyvenime?

Pokeris šiuo metu užima didžiąją dalį mano gyvenimo, ne dėl to kad aš esu kažkoks fanatiškas lošėjas, tačiau tai yra mano pragyvenimo šaltinis, hobis, pramoga ir aistra viename. Kad ir kaip norėčiau nuo to pabėgti, tiesiog negalėčiau, nes privalau žaisti pragyvenimui, taip pat laisvu laiku nuo žaidimo mokau kitus, o jei to nedarau vistiek dažnai sukuosi kažkur pokerio pasaulyje ir turbūt tik mano mergina mane nuo to kažkiek atitraukia.

4. Kaip sekasi mokyti kitus žaidėjus? Kiek ateina? Kokie jų lūkesčiai? Kiek iš jų tapo gerais žaidėjais?

Pokerio mokymai mano gyvenime atsirado tik prieš šiek tiek daugiau nei pusę metų ir tikrai nesitikėjau, kad ši mano siūloma sritis taip išpopuliarės. Šiuo metu mano kursą praėję/eina/dar eis apie 60 žmonių, kurių kiekvienas savaip savitas, turintis žaidimo stilių, tikslus ir lūkesčius. Vieniems didelis laimėjimas yra nustoti minusuoti žaidžiant pramogai, kitiems reikia pagerinti savo žaidimą siekiant didesnių aukštumų, o dar kiti pradeda visiškai nuo nulio su pradinėmis žiniomis. Turbūt nesumeluosiu, bet dar nebuvo nei vieno mokino, kuris po mano mokymų toliau leistųsi žemyn, vieni labai sistemingai kyla, kiti žaidžiantys savo malonumui pradėjo tiesiog nebeminusuoti ir manau tuo yra patenkinti, o tikrai gerų žaidėjų iškepimu irgi jau galiu pasigirti ir tikiuosi kad su laiku jų bus tik daugiau.

5. Kokius tikslus sau išsikėlei?

Šie metai man pirmi kai baigiau mokyklą ir galiu būti full-time žaidėjas, todėl išsikėliau tikslą pasiekti supernova statusą ir sužaisti kuo daugiau gyvų turnyrų bei pasiekti tam tikrą uždarbį internetinėje erdvėje.

Bendras Gyčio grafikas (visi nickai)

10 Komentarai

Parašyti komentarą
 • Atsakyti

  Vilma

  10 months ago

  Laukiam projektų:)

 • Atsakyti

  Staska

  10 months ago

  Sako vilnietis 😀

 • Atsakyti

  MK

  10 months ago

  Vilkaviskietis reiketu sakyt ,gyvenantis Vilniui 😉

 • Atsakyti

  Irmis

  10 months ago

  Sveiki,kur galima rast peledazmogio info apie coaching?

 • Atsakyti

  Irmis

  10 months ago

  Dekoju.

 • Atsakyti

  Gytis

  10 months ago

  Vilkaviskietis, vilkaviskietis 🙂

 • Atsakyti

  Maxi J

  10 months ago

  Ispudinga kaip per du metus. Kiek laiko skiri grindinimui per diena ir kiek mokinimuisi ?

 • Atsakyti

  Gytis

  10 months ago

  dazniausiai zaidziu 4d per savaite mazdaug po 12h per diena, mokausi kone kasdien, vesdamas pamokas mokiniams ir ziuredamas savo turnyrine istorija 🙂

 • Atsakyti

  mare

  9 months ago

  Marijampolė Vilkaviškis, marės akcentas eina kaip reikiant 😉

Parašykite komentarąAš esu labai dėkingas, kad esate mandagūs.

Jūsų komentaras