Forumo taisyklės

Bendravimas
1. Bukprofesionalas.com pokerio mokykla yra uždara pokerio bendruomenė, mes siekiame išlaikyti aukštą vienį kitų supratingumo lygį. Tad visas bendravimas mokykloje yra paremtas tarpusavio supratimu.

2. Kiekvienas mokinys turi teisę į savo nuomones ir skirtingą požiūrį. Tad, kiekvienas mokyklos narys privalo gerbti kito žmogaus nuomonę. Tačiau, bet kokia rasinė, religinė, tautinė, lytinė ir kitokia diskriminacija yra griežtai draudžiama. Nariai tikslingai pažeidžiantys šią nuostatą (tikslingai įžeidinėjantys, kurstantys diskriminaciją, žeminantys, užgauliojantys, grasinantys ir kitaip žeminantys kitų asmenų laisves ir orumą) bus iš karto ir visam laikui šalinami iš pokerio mokyklos, be teisės į ja sugrįžti. Tokiu atveju narys šalinamas, o jo sumokėti įstojimo ir abonentiniai mokesčiai negrąžinami.

3. Esant reikalui, bukprofesionalas.com pokerio mokyklos administracija pasilieka teisę pranešti LR policijai ir kitoms institucijos apie grasinimus ar kurstomą diskriminaciją.

Temų/žinučių rašymas

1. Draudžiamas betikslių žinučių rašymas, floodinimas, RAŠYMAS VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS.
2. Žinutės, kurios neatitinka temos, pvz.: Tomas klausia apie PokerStars, o Jonas pasakoja apie savo septintą golfą, bus trinamos, autoriai perspėjami.
3. Forume naudojame lietuvių kalbą, tačiau pageidautina, kad pokerio terminai nebūtų lietuvinami, t.y. flopas liktų flopas ir t.t., bet liktų bet ir t.t.
4. Forume draudžiama necenzūrinė kalba, keiksmažodžiai, taip pat žinutės užsienio kalbomis, išskyrus, kai yra cituojamas koks nors kitas šaltinis ir pan.
5. Prašome nekurti tokių pačių ir/ar panašių temų skirtinguose skyriuose arba temų, kuriomis buvo ne kartą diskutuota ar į kurias atsakymai jau yra bukprofesionalas.com pokerio mokykloje.

Atsakomybė
1. Kiekvienas narys prisiima visišką atsakomybę už savo skelbiamą turinį šiame forume.
2. Bukprofesionalas.com pokerio mokykla nereklamuoja azartinių žaidimų, neatstovauja jokiai pokerio bendrovei. Puslapyje pateikiamas grynai informacinio pobūdžio turinys. Pokerio mokyklos administracija negauna jokių pajamų iš azartinių žaidimų operatorių ir pan.
3. Pinigai už suteiktas paslaugas (prisijungimo mokestis, abonentinis mokestis, pamokos, pagalbinės programos, mokymo paketai) nėra grąžinami net ir tuo atveju, jei narys pašalinamas iš forumo.
5. Bukprofesionas.com pokerio mokykla neatsako už žalą, kurią galite tiesiogiai ar netiesiogiai patirti dėl informacijos, gautos iš Bukprofesionalas.com pokerio mokyklos, forumo turinio, informacijos patikimumo, praradimo arba vėlavimo.
6. Bukprofesionalas.com pokerio mokykla netoleruos žinučių, kurių turinys prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams, tarptautinėms sutartims ir žinučių, prieštaraujančių etikos normoms. Tokios žinutės bus šalinamos.
7. Taisyklės yra pastoviai atnaujinamos. Forumo svečai ir dalyviai privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Reklama
1. Bukprofesionalas.com draužiama bet kokio tipo reklama, kuri yra nesuderinta su Bukprofesionalas.com pokerio mokyklos administracija. Vartotojai skleidžiantys reklamą bus įspėjami, jų žinutės trinamos.
2. Bukprofesionalas.com pokerio mokykloje, griežtai draudžiama bet kokia affiliate tipo nuorodų reklama, tiek kuriant žinutes, tiek ir siunčiant asmenines žinutes. Ypač, kuri pažeidžia Lietuvos Respublikos lošimų priežiūros įstatymą. Tokių žinučių autoriai bus nedelsiant šalinami iš pokerio mokyklos visam laikui, pinigai negrąžinami, o jų duomenys (įskaitant IP adresus) bus perduoti valstybinei lošimų priežiūros komisijai kaip pažeidžiantys Lietuvos Respublikos įstatymus.