CENTRO IDĖJA IR IŠKYLANTYS SUNKUMAI

Centro ideja ir iskyalntys sukumaiSekantis centralumo idėjos aspektas yra psichologinis. Praėjusiame straipsnyje tvirtinome, kad suprasti centru paremtą idėją yra paprasta. Bet ką tiksliai reikškia “paprasta”?

Šiam žodžiui yra daug skirtingų reikšmių. Sakykime, kad “paprastos” rankos yra tos, kurios nereikalauja daugybės psichologinių žinių, norint priimti sprendimą. Galime sakyti, kad dauguma jų atliekamos automatiškai.

Arti centro esanti vieta yra paprasta, nes priešininkas priims sprendimą, beveik nesąmoningai. Tai reiškia, kad labai arti centro esančioms situacijoms, jis skirs mažai dėmesio. Žinodamas, kad susidoroja su tokiom situacijom lengvai, savo dėmesį jis kreips kitur. Nuo centro nutolusios vietos kelia atvirkštinį efektą. Kai tik tavo varžovas papuls į sudėtingą situaciją, jo sąmoningas dėmesys bus supurtytas, autopilotas išsijungs ir jis vėl grįš į kovos lauką.

Tai yra svarbi psichologinė vieta pokerio žaidime. Žinoti, kur oponentas kreipia dėmesį žaisdamas, yra gyvybiškai svarbu. Jei tu gali pasakyti kur jis susikoncentravęs, gali geriau nuspėti jo veiksmus.

Pilnas straipsni: PokerioMokykla.com  CENTRO IDĖJA IR IŠKYLANTYS SUNKUMAI